Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Lalezar Hotel  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

Lalezar Hotel
%50 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Peribacalarında eşsiz bir tatil deneyimine hoş geldiniz. Bir daha hiçbir zaman unutamayacağınız muhteşem bir tatil geçireceksiniz. 10 adet titizlikle oyulmuş taş odalarda sessizliğin, nezih bir dinlenmenin ve huzurun tadına varacaksınız. Burası Lalezar Hotel, burası Göreme. Burada yer altı şehirlerini keşfetme, mağara ve kiliseleri görme, vadilerin büyüsüne kapılma adına eşsiz tecrübeler edineceksiniz. Yalnızca bir tatil değil, hayatınızın en güzel anlarını yaşayacağınız kültürel bir doygunluk da sizinle olacak.
 Lalezar Hotel, odalarında internet, banyo, eşya dolabı fön makinesi ve çok daha fazlası ile otel genelinde otopark, TV odası, 24 saat resepsiyon hizmeti, emanet kasa, jakuzi gibi hizmetler sunmaktadır. Rezervasyon için hemen arayabilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kahvaltı sorunu var burada  3.0

Ezel Ş
Tatilimizden öyle güzel hatıralarla döndük ki. Otele ilk girişimizdeki karşılanmamız çok güzeldi ama arkadaşın yaptığı yoruma katılıyorum kahvaltı berbattı. Akşam yemeği iyidi ama kahvaltı için aynı şeyi söylemek mümkün değil.
Ezel Ş08/06/2016 15:17:41

Kahvaltı berbat  2.0

Halim Teber
Kahvaltı konusunda hiç beğenmedim.Soğuk soğuk ve menüsü dar.Saçma olmuş bence bu kadar turistik bir mekanda bu gibi şeyler olumsuz sonuçlar doğurur.Müşteri kaybedersiniz.
Halim Teber19/03/2016 14:16:51