Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Leyla Hanım Konağı  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Leyla Hanım Konağı
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 120,00 ₺

250 yıllık geçmişi ile Safranbolu’da ayakta duran bir konakta dilediğiniz gibi dinlenmek, beklediğinizden daha fazla hizmet almak ve daha fazlasına sahip olmak için Leyla Hanım Konağı farkıyla tatilinizi değerlendirebilirsiniz. Dinlenme ve tatil yapma ayrıcalıklarında aradığınızın en güzelini bulabileceğiniz konağın tüm odalarında; özel banyo, saç kurutma makinesi, televizyon, wireless erişimi bulunmaktadır. Keyifle zamanınızı değerlendirmek, aradığınızdan daha fazlasına sahip olmak, tarihi yerleri daha yakından inceleme ayrıcalığına sahip olmak için tercihleriniz arasına alabileceğiniz Leyla Hanım Konağı ile en güzel günleri değerlendirmenin keyfini yakalayabilirsiniz.
Ormanla çevrili bir alanda kurulu olan Leyla Hanım Konağı ulaşım açısından oldukça olumlu bir noktada yer almaktadır. Bağlar şehir merkezine 2 KM. Safranbolu otogarına 2,3 KM. Zonguldak Havaalanına ise 100 KM. mesafede yer almaktadır..

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kültürel bir yolculuk yaşadık resmen.  4.0

Lezin K.
Harika bir konaklama yaşadığımız konağınızda gösterdiğiniz ilgi ve alaka için teşekkür ederiz. İlk günden itibaren güler yüzlü kişiliğinizi atadan kalma bu konağa yansıttığınızın farkındayız. Konağınızın bir kişiliği var. Kaldığımız odanın tavan süslemeleri bizi bambaşka diyarlara götürüyordu. Yatakların etrafında bulunan oturma alanları gerçekten bir harikaydı. Uzun zamandır hiç böyle bir tatil yapmamıştım. Bahçe bulunan küçük havuz etrafında yediğimiz yemeklerin tadı hala damağımda diyebilirim. Gerçekten unutamayacağımız bir tatil yaşadık. Otelin genelinde var olan küçük ayrıntılar kültürümüzü bize tekrar yaşattı. Ödüllü bir konak olduğunuzu daha sonradan öğrendik. Sonuna kadar ücretini hakkettiğiniz hizmetinize teşekkürler.
Lezin K.28/03/2016 12:17:28