Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Losta Beach Hotel  Otel Puanı : 3 3 kişi yorum yapmış.

Losta Beach Hotel
%66 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 250,00 ₺

Marmaris’in incisi Selimiye’ye uzaktan baktığınızda yeşil ve mavinin tüm tonlarının arasında çarşaf gibi bir deniz, sıra sıra dizilmiş yelkenlilerle bezenmiş bir tablo görürsünüz. Bu güzel tablonun dingin ve sakinliği içindeki Losta Beach Hotel’in tüm odalarında Ege ve Akdeniz’in sıcaklığını bulmak mümkün. Ahşap oyma tavanlı odalarında, klima, banyo-wc mevcuttur. Oda+açık büfe kahvaltı konseptinde rezervasyon alan Losta Beach Hotel, öğlen ve akşam yemekleri için kendi restoranıyla misafirlerine hizmet vermektedir.  

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Selmiye'de güzel bir tesis  5.0

Emrah L
Marmaris Selimiye bölgesinde güzel bir tesis burası, gayet başarılı bir şekilde hazırlanmış. Burada müşterilerin memnuniyeti her şeyden önce geliyor. Sakin bir yer, tam kafa dinlemelik diyebilirim. Zeytinyağlı yemekleri denemenizi öneririm, hepsi birbirinden lezzetli ve çok hafif yemekler. Severek kaldığım yerlerden biri oldu, doğa ile baş başa konaklamak da insana huzur veriyor. Ayrıca lokasyon açısından da ideal. Burada konaklarken kendimi çok rahat ve huzurda hissettim. Akşam yemeklerinden sonra annem ile beraber çarşıda gezintiye çıkıyorduk, size de tavsiye edebilirim.
Emrah L28/06/2016 10:21:10

Mükemmel tesis  3.0

Ömer A
Burasının sadece denizi için bile gelinebilir. Sakin bir yer, şehrin kalabalığından uzaklaşmak için mükemmel bir tesis. Gayet güzel bir ortam var. Burada çalışan herkes müşterisi ile çok ilgili. Ayrıca yemeklerin sunumu da çok başarılı ve lezzetli olduğunu söyleyebilirim. Mekan güzel ve insanların hepsi dost canlısı, ikinci evim olacak nitelikte bir yer burası. Denize sıfır konumda olması güzel, manzarası da huzur veriyor. Burası tam anlamıyla doğa harikası bir yer.
Ömer A28/06/2016 10:08:15

hizmet kalitesi en düşük otel  2.0

Safak Çelik
Maalesef fotoğraflara aldandık; hayatımda gördüğüm hizmet kalitesi en düşük otel. Rezervasyon yaptırdık, gittiğimizde “Odayı başkasına verdik.” dediler, bu cümleyi kurarken en küçük bir rahatsızlık yoktu yüzlerinde.
Safak Çelik22/08/2015 11:34:15