Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Malatya Remark Hill Hotel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Malatya Remark Hill Hotel
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 143,00 ₺

Malatya da gerçek bir tatil istiyorsanız Malatya Remark Hill Hotel size yeter. Modern dekorasyon stili, odalarındaki ferah tarzdaki donanımlar, ücretsiz Wi Fi, odada kahvaltı keyfi gibi birçok rahatlatıcı hizmetlerle sizlerin yanındayız. 24 saat kesintisiz oda servisi, masaj, posta, şehir dışı turlar, havaalanı servisleri, tren ve otobüs rezervasyonları gibi başka hiçbir otelde bulamayacağınız olanakları sizlerin hizmetine sunuyoruz. 
Malatya Remark Hill Hotel tecrübeli personeli ile sizlerin her türlü isteklerini yerine getirecek ilgidedir. Harika bir Malatya gezisinden sonra güzel bir yemek ve sonrasında kahve keyfinizle sürdüreceğiniz konforlu odalarımızda bu kadarla kalmayan servislerimizi yerimizde görmenizi tavsiye ederiz. Erken rezervasyon ve detaylı bilgi için irtibata geçin.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Gayet başarılı ve hizmeti bol yer.  4.0

Ümit R
Oğlumun askerde yemin töreni için buraya geldik ve burada kaldık eşimle. 2 gece kaldık ayrıldık ama sorun yaşamadık şükür. Gelen müşterilere o kadar mükemmel tavırlar bar ki anlatamam. Gayet başarılı ve hizmeti bol yer.
Ümit R20/06/2016 08:54:16

güzel bir otel  3.0

İrfan AKMEHMET
bu oteli çok beğendik ailece gerçekten temiz birde yerleri daha hoş eski taş olması insana tarihi yaşatıyor.
İrfan AKMEHMET07/11/2014 08:37:06