Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Marina Konaklama  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Marina Konaklama
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 85,00 ₺

Karadeniz’in hırçın dalgalarının kıyısını dövdüğü, yazın aranan kışın donduran rüzgarına rağmen sadece balık ziyafeti için bile dört mevsim gidilmesi ve görülmesi gereken yerlerin başında gelen Kıyıköy, Kırklareli Vize’ye bağlı bir balıkçı kasabasıdır. Hem doğası hem de eşsiz tarihi zenginlikleri ile mutlaka keşfedilmesi gereken bu bölgenin Aya Nikola kordon boyundaki Marina Konaklama evinde kalarak keyfini çıkarabilirsiniz. 
Kıyıköy kıyılarına nazır panoramik manzarası ile alakart restoranında hem yemeğinizi hem içkinizi yudumlayabileceğiniz Marina Konaklama evinin tüm odaları düz ekran televizyon, klima, mini bar ve saç kurutma makinesi ile donatılmış olup her birinin kendine ait balkonu da bulunmaktadır. Lüleburgaz ilçesine 1 saat kadar bir uzaklığı bulunan bu tesisin 2 yıldız konseptine sahip olduğunu da ekleyelim.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kuru duvarlarla güzellik olmaz.  2.0

Ayşe Ç
her şey güzel ama etrafı çok boş ve haliyle canımız sıkıldı. Daha doğrusu kızımın canı sıkılınca bizimde sıkıldı. Hakikaten gelen konukları eğlendirecek bir şey yok otelde. Kuru duvarlarla güzellik olmaz. Neyse bir daha gelmeyiz sanırsam. Yine de teşekkür ederiz.
Ayşe Ç04/06/2016 08:23:37

sakin bir köşe  4.0

Lütfü C.
Öyle çok bilinen, kalabalık yerlerde tatil yapmak yerine sakin ve çok fazla insan tarafından bilinmeyen kasabalarda tatil yapmak en sevdiğim şeydir. Güney kısımlarda küçük yerler bile keşfedilmeye başladı. Artık kuzeyde ki yerleri keşfetme vakti geldi deyip koyuldum yola ve Kırklareli Kıyıköy’de buldum kendimi. Çok sakin huzurlu bir yermiş. Yaz günü Karadeniz’den esen o muhteşem rüzgar öyle güzel serinletiyor ki anlatmaya kelimeler yetmez. Kalacak yer olarak burayı seçtim ve çokta memnun kaldım odalar gayet iyiydi, temizdi her yer ve en önemlisi rahat ve huzurluydu. Orada yediğim balığın tadını hiçbir yerde bulamadım ben, enfesti. Çalışanlar çok ilgiliydi.
Lütfü C.08/03/2016 15:40:28