Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Masis Hotel  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Masis Hotel
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 120,00 ₺

Doğanın tüm gizemini siz değerli müşterilerine sunan Masis Otel sahip olduğu hizmet anlayışı ile memnuniyet derecesinin her geçen gün artmasına olanak tanımaktadır. Açık yüzme aracılığı ile tatil planlamanızın vazgeçilmez bir hal almasına kaynaklık eden Masis Otel çocuklar adına oyun alanı ve yöresel tatların ön plana çıkması için birinci sınıf kaliteye sahip restoran hizmeti vermektedir. 

Masis Otel bar, uydu TV ve özel banyo platformu ile beklentilerin çok daha fazlasını karşılamaktadır. Müşteri bütçesine uygunluk gösteren fiyat aralığı ile memnuniyetin en üst safhaya çıkmasına destek olan Masis Otel bünyesinde restaurant, otopark ve Internet yer almaktadır. Sizler de tatil planınızı rüya gibi bir gerçeğe dönüştürmek isteyenlerdenseniz Masis Otel’i mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Daha iyisi olamazdı  5.0

Cemal K
Harika bir oteldi. Her şeyine bayıldım, doğayla iç içe harika bir tatil geçirdim. kahvaltısı otelin temizliği falan çok güzeldi çok memnun kaldık. Aracımızı da otoparkına bırakıp gönlümüzce içimiz rahat bir şekilde hiç bir şey düşünmeden keyfimize baktık.Personel çok iyi, alakalıydı. Doğayla sakin bir tatil için tekrar buraya geleceğim. Herkese çok teşekkürler.
Cemal K27/03/2016 15:17:59