Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Maydos Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Maydos Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Çanakkale ziyaretinizde doyasıya bir tatil imkanı sunan ve aynı zamanda hem antik noktalara hem de Kurtuluş savaşına sahne olmuş kutsal anıt ve mezarlara yakın konumu ile kültürel turizme de katkıda bulunan Maydos Hotel ücret politikası açısından da müşteri odaklı bir profil çiziyor. 35 standart ve 1 tane de süit oda seçeneği ile hizmet veren otelin tüm konaklama birimlerine 24 saat sıcak su verilmektedir. 
72 yatak kapasiteli tesis olan Maydos Hotel bünyesinde ayrıca 30 kişi kapasiteli bir toplantı salonu ve gurme lezzetlerin servis edildiği 80 kişi kapasiteli kapalı, 40 kişi kapasiteli açık alanı olan bir de restoran bulunmaktadır. Hem şehir merkezinde hem de denizin kıyısında yer alan otelin tüm odalarında wi-fi, klima, televizyon, saç kurutma makinesi ve mini bar gibi detayların da standart olarak sunulduğunu ekleyelim. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Sakin bir yer  3.0

Samet B
Çanakkale şehrinde sakin bir yer arayanların tercih edebileceği bir otel burası. Buraya yıllardan beri her yaz tatilinde ailem ile beraber gelirim. Geçen yaz sezonunda bu otelde tekrardan konakladım fakat müşteriere karşı biraz ilgisiz davrandıklarını gördüm. Bence hizmet kalitesinin artırılması gerekiyor. Bu konuda biraz daha dikkatli olunması gerektiğini düşünüyorum. Ayrıcaotelin klimaları da çalışmıyordu. 35 derecede sıcaktan piştik. Eğer bu konulara dikkat edilirse tekrardan gelinebilir
Samet B22/05/2016 22:11:44

Harika bir tatildi diyebilirim  5.0

Nilay Ş
A sınıf kalite de hizmet veren kusursuz bir otel. Memnuniyeti düşünen çalışma ekibi çok hoşuma gitti. Bu zamana kadar almış olduğum en kaliteli hizmetti. Personeller a sınıf kaliteye sahip. Oldukça güler yüzlüler. Otele ilk adım attığımda onların aile sıcaklığını hissettim. Burası adeta benim ikinci evim oldu. Fiyatlar oldukça uygun ve avantaj elde etmemizi sağladı. Bu fiyata bu kalitede hizmet,gerçekten memnun edici. Gurme lezzetlere bayıldım. Akşam yemeklerinde farklı tatlar denemek çok hoşuma gitti. Sabah kahvaltıları da ayrı güzel. Bu otel tam anlamıyla muhteşem diyebilirim.
Nilay Ş17/01/2016 03:34:14