Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Melek Cave Hotel  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

Melek Cave Hotel
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 71,00 ₺

Peribacaları ve Göreme’nin tarihi dokusunda masalsı bir tatil yaşamak hayalinizse? Melek Cave Hotel mağara tatiliyle size otantik bir ortam sunarak tatilinizi unutulmaz kılıyor. Müşteri memnuniyeti ilkeli yaklaşımı, taş evlerin soğuk görüntüsünü tamamen unutturan sıcacık ortam ve güler yüzlü personeliyle 365 gün yerli ve yabancı konuklarını ağırlamaktadır. Tarihi mirasımız yurt dışında Türkiye’yi tanıtan Göreme ve peri bacalarının büyülü atmosferinde yapacağınız tatil’inizi unutamayacaksınız. Melek Cave Hotel mağara odalarında sizlere konforu ve rahatlığı buluşturuyor. Ayrıca yerden ısıtmalı sistem, klima, uydu yayını, TV, sıcak su ve banyo hizmeti, internet bağlantısı ve tur masası hizmeti de sunmaktadır. Terastan eşsiz peribacaları manzarasını seyredebilir büyülü bir dünyaya yolculuğa çıkarsınız. Açık büfe lezzetleri de Melek Cave Hotel ayrıcalığıyla tadabilir içecekleriniz eşliğinde keyif çatarsınız. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Yıldız verdim buraya  5.0

Sedef A
Temizlik, sakinlik, huzur, güler yüz, samimiyet, tarihi mekan, kalite, rahatlık istiyorsanız kesinlikle buraya uğramalısınız. Her konuda yıldız verdiğim ikinci otel burası. Daha önce kaldığım bir yerde yine böyle güzeldi. Burası da aynı güzellikte. Tavsiye ederim.
Sedef A08/06/2016 15:10:17

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine geldim  5.0

Gökhan L Kanat
Arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim.İlk giderken acaba iyi midir falan gibi sorularla kendimi yedim.Ama gittikten sonra arkadaşımı arayıp oradan teşekkür ettim.Her şey aynen anlattığı gibiydi.Otel çalışanları da çok samimi ve seviyeli kişilerdi.Ben kaldığım günden gideceğim güne kadar geçirdiğim süre içerisinde mutlu oldum.Tekrardan inşallah gelirim.
Gökhan L Kanat19/03/2016 13:45:12