Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Melis Cave Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Melis Cave Hotel
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 96,00 ₺

Kapadokya denilince akla ilk gelenlerden biri de otantik ortamında büyüleyici bir manzaraya sahip orijinali bozulmamış olması gereken yerleşim yerleridir. İşte tam 300 yıllık bir Rum evinden bahsedelim sizlere. Gerçek bir tarih yaşamak istiyorsanız geçmiş ve şimdi’nin inanılmaz motiflendiği bir ortama davet edelim. Melis Cave Hotel ayrıcalığı ile tarihi bugünün son teknoloji donanımı ile yaşamaya hazır olun.
 Melis Cave Hotel manzaralı terası, wi fi erişimi, LCD TV, muhteşem kahvaltısı, havuz barı içecekleri, açık yüzme havuzu, balon turlarına yakınlığı ve çok daha fazlası ile işte bu dedirtecek kadar iddialı ve donanımlı bir oteldir. Şahane bahçemizde unutamayacağınız kahvaltı keyfi ve farklı diğer tüm ayrıntıları öğrenmek ve yaşamak adına bizimle hemen iletişime geçin.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

İlgili personel var. Her şey için teşekkür ederiz.  5.0

Reyhan A
Arkadaşımla 4 gün kaldık. Oda, banyo güzel, tv dolap hepsi çok iyi. Temizlik her gün yapılıyor, çok temiz. Rahatlık bakımından geceleri özellikle sessiz ve huzurlu. Zaten böyle temiz oteller her yere lazım bence. İlgili personel var. Her şey için teşekkür ederiz.
Reyhan A07/06/2016 06:39:53

çok güzel bir tatildi  4.0

Büşra Ç.
Geçmiş ve geleceği bir arada yaşamak çok farklı ve özel hissettirmişti bana. Rahatlığına çok rahat bir yer ve bu otelin çalışanları da çok güler yüzlüydü. Bize çok yardımcı oldular. Belli ki işlerini severek yapıyorlar. Bize otelin tarihini de onlar anlattılar. Tam 300 yıllık bir Rum evinde kalmakta nasip oldu. Hem de öyle rahat ve huzurlu bir şekilde kaldık ki, yine gitmek istiyoruz. Hem orada öyle çok gezilecek yer vardı ki Kapadokya’ya gidip de balona binmeden dönmek olur mu hiç. Otel balonların olduğu yere de yakın bir konumda. Biz burada dolu dolu bir tatil geçirebildik ve aynı heyecanı tekrar yaşamak isteriz.
Büşra Ç.16/03/2016 19:31:50