Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Merci Hotel  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Merci Hotel
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 77,00 ₺

Profesyonel çalışma ekibi aracılığı ile beklediğinizden çok daha fazlasını siz değerli müşterilerine sunan Merci Hotel Eğirdir Gölü kıyısında yer almaktadır. Sahip olduğu göl manzarası aracılığı ile tüm doğanın altın ışığını ayaklarınızın altına seren Merci Hotel, ücretsiz WİFİ hizmetine sahiptir.
Merci Hotel’in tüm odalarında otopark, sigara içilmeyen oda, 24 saat boyunca açık ön büro yer almaktadır. Bar cafe, emanet kasa, oda servisi ve çamaşırhane hizmetlerinden de ek ücret karşılığında faydalanabilirsiniz. Merci Hotel,’in ev sahipliği yaptığı tüm odaları geniş pencereler aracılığı ile desteklenmiştir. Farklı aktivitelere imza atan Merci Hotel aracılığı ile bisiklet kiralayarak doğayı keşfe çıkabilirsiniz. Kayak Merkezine yaklaşık olarak 30 KM uzaklıkta bulunan Merci Hotel Isparta merkezine ise 35 KM mesafede yer almaktadır..

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Doğal manzara ve temiz hava  4.0

Songül Inci
Yeşilin huzuru, doğanın büyüleyici güzelliği tam da Eğirdir gölü kıyısında. Karadeniz havasını bire bir olmasa daona yakın bir tarzda yaşadım. Bisiklet sürmenin keyfini de Merci Hotel'de çıkardım. Obur olmasanız bile eminim kikeyifli sürüşlerden sonra kendinizi direk yemeklere kaptıracaksınız. Eşsiz lezzetleri uzun yorgunluklardan sonra tatmakdaha keyifli oluyormuş.
Songül Inci17/03/2016 14:29:08