Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Merit Otel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Merit Otel
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 50,00 ₺

22.12.2014 Tarihinde Yeşil Irmak Merit Otelimiz,Düğün & Konferans Salonumuz AK Parti Bitlis Millet Vekillerimiz,Bitlis Valiliği,Bitlis Kültür & Turizm Müdürlüğü, Bitlis Emniyet Müdürlüğü ve Halkımızın Yoğun ilgisiyle Açılışı Yapılmıştır. Bitlisin En Büyük 3 Yıldızlı Oteli Olmaktan Gurur Duyuyoruz! Galeri Bölümünden Açılış Resimlerimizi Görebilirsiniz..

Ayrıca MERİT OTEL'de modern cihazlarla donatılmış 2 ayrı toplantı salonu bulunmaktadır. Bu salonlardan biri 50 kişilik mini toplantı solunu, diğeri ise 1500 kişilik tanıtım, davet, düğün,nişan sünnet ve her türlü organizasyona açık olan salondur. Açık büfe kahvaltı ile başlayan lezzet yolculuğu, Türkmutfağı ve yöresel yemek çeşitleri Izgara Çeşitleri,Pide & Lahmacun Çeşitleri ve Bitlis'in Meşhur yemeği olan Büryan yemeği en güzel tatları ile son bulmaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

dikkatli olursanız daha iyi olacaktır.  2.0

Ömer H
1 gece konakladık ertesi gün ayrık. Gece sesten yatamadım desem yeridir. Duvarlarda yalıtım yok sanırım konuşma seslerini direk odamda dinliyordum. Onun dışında çok kusur yada yanlış görmedim. Biraz daha dikkatli olursanız daha iyi olacaktır.
Ömer H30/05/2016 10:56:36

Bitlis' in en iyisi.  5.0

Yaren T.
Ülkemizde görülmeye değer bir şehir olduğu için Bitlis’ i bir haftalığına ziyaret ettim. Gerçek tarihi bir şehir. Her sokağında ayrı bir tarih ile karşılaşmak mümkün. Çok ilginç bir şehir merkezi var. Tepelere sahip şehir merkezinde ulaşım çok sıkıntıydı. Sanki yollar yüzyıl önce yapılmıştı. Bitlis’i gezmek için geldiğimden şehrin en iyisinde konaklamayı tercih ettim. Öğrendiğime göre daha iki yıl bile olmamış otel açılalı. Eşyalar çok yeni ve kullanışlıydı. Merit kalitesi otelin her noktasında sunuluyor. Çalışanlar bu yörenin insanı ve bölge hakkında birçok kez yardımcı oldular. Otelde bölge mutfağından yemekler yeme şansı buldum. Kahvaltı zaten başlı başına harikaydı. Kaliteli hizmet alabileceğiniz tek adres.
Yaren T.07/02/2016 21:35:57