Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Mesa Hotel Batman  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Mesa Hotel Batman
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 83,00 ₺

7/24 saat boyunca hizmet veren resepsiyona sahip olan Mesa Otel Batman ücretsiz Wİ-Fİ hizmeti sunmaktadır. Türk hamamı ve sauna aracılığı ile memnuniyet derecesini yükseltmeyi hedef alan Mesa Otel Batman toprak tonları aracılığı ile dekore edilmiş mobilyalara sahiptir. TV, minibar ve klima hizmeti veren Mesa Otel Batman açık büfe kahvaltıları ile yöresel tüm tatlara ortak olmanıza imkân tanımaktadır.

Birinci sınıf kaliteye sahip restoranlar aracılığı ile mekânın kusursuz bir platforma taşınmasına kaynaklık eden Mesa Otel Batman Hasankeyif merkezine yaklaşık 35 KM uzaklıkta yer almaktadır. Ücretsiz olarak otopark hizmeti sunan otelimiz aracılığı ile sizler de rüya gibi bir tatile tanık olabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

çok güzel, temiz ve kaliteli bir otel.  5.0

Kayra A.
Otele girince ilk dikkatimi çeken otelin zarif dekorasyonu oldu. Ne kadar da zevkli döşenmişti. Otelin dış görünümünden yola çıkarak bu kadar hoş iç mekânlarla karşılaşmak sürpriz oldu. Odaları da aynı şekilde çok ince ve zevkli döşenmişti. Görsel olarak çok beğendim. Gelelim hizmete. Aynı kaliteyi hizmette de buldum. Personel son derece ilgili, odalar ve banyolar tertemiz. Kahvaltı çeşitleri “yeterli”den daha fazla. Hamam ve saunası da varmış. Ama ben hijyen açısından emin olamadığım hiçbir yerde bu tür hizmetlerden yararlanmıyorum. Batman’a gidecekler için yer aramayı sonlandıracak güzel ve elit bir otel.
Kayra A.25/03/2016 02:41:15