Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Midyat Gap Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Midyat Gap Hotel
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 90,00 ₺

Tarih’in meraklılarını gizemli taş yapılarıyla yanına çağıran ve en hoş doğal mimarisi ile konuk eden Mardin in en merak edilen antik kenti Midyat ta, bir Süryani yapıtına misafir olacaksınız. Özenle dekore edilmiş otelimizde taş mimarisinin en gözde örneklerini bulabilirsiniz. Midyat Gap Otel, ünlü gümüş el işçiliğinin olduğu Telkari Çarşısının yalnızca 200 metre üstündedir. 

Otelimizde sizler için sunduğumuzu uyandırma servisi, otopark, sigara içilmeyen oda, internet, jeneratör, bahçe, TV odası ve 24 saat açık resepsiyon hizmeti gibi olanaklarımızdan faydalanabilirsiniz. Ayrıca siz değerli müşterilerimize ücretli restoran, rahatlayıp dinlenebileceğiniz sauna, toplantı odası ve ek yatak hizmetlerimizden de faydalanma olanağı sunuyoruz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Titiz yer.  5.0

Esra P
Kısa bir tatil için bir arkadaş grubu ile hem eski Mardin i görmek hem de değişik bir yerde bulunmak için gittiğimiz Mardin'de klasik otelcilik anlayışı ile işletilen bir mekan ama temizlik konusunda olsun, personelin ilgisi olsun gerçekten güzeldi. İlk girdiğimiz anda gördüğümüz saygı bizleri çok mutlu etti. Bırakın odaları otelin etrafında dahi bir çöp bulamazsınız bu kadar titiz hizmet veriyorlar. Tavsiye ederim.
Esra P21/06/2016 09:24:52

Çalışan arkadaşlar sağolsun  4.0

Mehmet G
Ortalama seviyede kalınacak otellerden birisi.Gecelik konaklamak için ideal fakat tatil amaçlı olmaz.2 gece işimdem dolayı kaldım ve sorun yaşamadım.Özellikle temizlik açısından beğendim.Her şey için teşekkür ederim çalışan arkadaşlara gece gelmeme rağmen hemen ilgilenip işimi gördüler.
Mehmet G24/03/2016 07:20:32