Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Mine Tatil Evleri  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Mine Tatil Evleri
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

İki dönümü yeşillendirilmiş ve ağaçlandırılmış üç dönüm arazi içerisinde kurulu olan ve Bozcaada’da apart şeklinde hizmet veren sayılı tesisten biri olan Mine Tatil Evleri bünyesinde birbirinden bağımsız girişli 2 ve 3 kişi kapasiteli 3 apart daire bulunuyor. Her bir dairesinde televizyon ile birlikte tam teşekküllü bir de mutfağı bulunan tesisin ağaç ve çiçeklerle bezenmiş bahçesinde konforlu dinlenme alanları da mevcuttur. 
Sessiz, sakin ve huzurlu bir ortamda tam anlamı ile kafa dinlemek için ideal bir yer olan Mine Tatil Evleri uygun fiyat politikası sayesinde uzun süreli konaklamalar için de doğru bir adres. Bozcaada’daki birçok kilit noktaya yakın bir mesafede olması sebebi ile keyifli tatilinizi adayı keşfe çıkıp bir adalı olmanın ne demek olduğunu deneyimleyerek taçlandırabilirsiniz.  

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Bu paralara buradan iyi olamaz.  4.0

Busenaz
Güler yüzlü personeli böyle sıcak olan başka hiç bir yerde kalmadım bu güne kadar. Otele ilk girdiğim andan çıkana kadar ne gerekiyorsa ben söylemeden yapıldı. Odam günlük temizlendi ve isteğim anında geldi. Bu paralara buradan iyi olamaz.
Busenaz23/05/2016 11:35:55

Stresten uzak huzur veren bir mekan.  4.0

Aytaç Temiz
İş stresinden kurtulmak için iki arkadaş geldiğimiz bu tesisten huzurlu ve mutlu bir şekilde ayrıldık.Konaklama birimlerinin birbirinden bağımsız olmasi gerçekten güzeldi. Evimizde gibi hissedip kafamızı dinlemek tabiki güzeldi. Bahçe muhteşem bir güzellikte olup dört bir tarafiniz yesilliklerle kaplı. Bahçede hamaklarve oturma alanları da mevcut benim favori hamakta uzanıp kitap okumak olunca benim için harika bir şey oldu. Gürültüden uzak temiz ve bol oksijenli olmasıyla ustumuzdeki stresi atıp huzurlu bir şekilde evimize döndük.
Aytaç Temiz16/01/2016 22:18:36