Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Miray Apart Otel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Miray Apart Otel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Armutlu’nun gözde konaklama merkezlerinden Miray Apart Otel şimdi özel çalışma ekibi ile sizlerle. Etik kurallar çerçevesinde hizmet veren Miray Apart Otel açık havuz platformuna ev sahipliği yapmaktadır.
 Modern yapısı ile ön plana çıkmayı başaran tesisimz 2009 yılından beri hizmet vermektedir. Titizlik anlayışını destekleyen tesisimiz olağanüstü hizmet analayışına sahiptir. Evinizin sıcaklığını size aratmayan Miray Apart Otel vizyonunu en üst safhaya çıkararak kusursuz planlamarın gerçekleşmesine imkan tanımaktadır. 
Tesisimizin odaları klima ve uydu yayını aracılığı ile desteklenerek hazırlanmıştır. Uygun fiyat aralığı ile çalışmalarını sürdüren Miray Apart Otel ile sizler de hayal ettiğiniz tatil platformunu kısa zaman zarfında gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Miray Apart Otel şimdi uygun fiyat aralığı ile siz değerli müşterilerini bekliyor.  

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Genel olarak sorunsuz ve kafa dinlemek için oldukça güzel bir yer.  4.0

Berke İ
Tek sorun havuzda koku vardı. Bunun dışında ufak tefek sorunlar harici bir şey yaşamadık. Havuz kokusu da otellik değil giren arkadaşlar duş alıp girseler böyle bir sorun olmaz diye düşünüyorum. Çok cahil insanlarımız var. Arkadaşım toplu bir işe kalkışıyorsan temiz olacaksın. Genel olarak sorunsuz ve kafa dinlemek için oldukça güzel bir yer.
Berke İ03/06/2016 08:04:42

hoş bir tatidi  4.0

Hamide T.
Uygun Fiyata güzel bir tatil yapmak isteyenlerin tercih edebileceği bir otel bence. Biz küçük kızım ve eşimle birlikte gitmiştik ve memnunda kamıştık. Çocukla tatile çıkarken insan ister istemez düşünüyor. Acaba ne yapacağız, sıkıntı yaşar mıyız gibi sorular kafamızda dolanıyor. Özellikle de çocukla gidince temizlik olması gerektiğinden ayrı bir önem taşıyor. Odalarında biz çok rahat etmiştik. Yemeklerini küçük kızım bile severek yedi. Ama sanki çeşit biraz daha artırılsa daha iyi olur. Açık havuzu var ve bizim en büyük eğlencemiz olmuştu yaz sıcağında. Kızım bile sudan çıkmak istemedi. Onun o mutluluğunu görünce bizde iyi ki gelmişiz dedik.
Hamide T.11/03/2016 15:27:56