Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Moni Resort Otel  Otel Puanı : 4 3 kişi yorum yapmış.

Moni Resort Otel
%80 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 208,00 ₺

2013 yılından bu yana müşterilerine en kaliteli şekilde hizmet sunan Kastamonu merkez otellerinden biri olan Moni Resort Otel, Kastamonu yolculuğunuzda siz değerli misafirlerine en iyi hizmetleri sunmaktadır. Konaklama odalarında 82 inç televizyon, kablosuz internet, banyo, tuvalet imkanları sunan otel ile yorgunluğunuzu üzerinizden atabilirsiniz. Ücretsiz otoparka sahip olan Moni Resort Otel, çamaşırhane ve kuru temizleme hizmetleriyle de sizleri ağırlarken ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılıyor. 

Kastamonu yolculuğunuzda en iyi şekilde dinlenmek, işlerinizi yaptıktan sonra günün yorgunluğunu üzerinizden atmak ve keyifli bir zaman geçirmek için Moni Resort Otel ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Tavsiye edebileceğim kadar rahat ve temiz.  4.0

Irmak R
İş amaçlı gelmiştim ve uzun süre kalmadım ama kaldığım süre boyunca hiçbir sorunla karşılaşmadım ve aksine beğendiğim bir yer oldu. İlk izlenim benim açımdan gayet olumlu oldu. Tavsiye edebileceğim kadar rahat ve temiz.
Irmak R21/06/2016 07:47:26

Ses yok huzur var..  4.0

Ali K
İş amaçlı geldiğimde burada 2 gece kaldım ve sorunsuz ayrıldım. Personelin ilgisi olsun odaların temizliği ve en önemlisi geceleri sesin olmayışı beni huzurlu kıldı burada. Her şey için teşekkür ederim.
Ali K20/06/2016 12:47:38

başarılar.  4.0

Rıza N.
Aslen Kastamonuluyum. Fakat annem ve babam da öldükten sonra orada kimsem kalmadı. Fırsat buldukça memlekete mezar ziyaretine giderim. Bazen günübirlik gider-döner bazen de iş durumuma bağlı olarak birkaç gün kalıp eski ahbaplarla görüşürüm. Burada birçok otelde kaldım. Kastamonu’da ilk defa bir resort otel görünce bir denemek istedim. Gayet başarılı olması beni gururlandırdı. Ağız tadı ile 2 gece kaldım. Odaları modern döşenmişti fakat beni sıkan tek ayrıntı her şeyin açık renk oluşuydu. Boğdu beni. Odalara biraz daha renk katarlarsa süper olur. Başarılı olmalarını can-ı gönülden dilerim.
Rıza N.25/03/2016 14:12:36