Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Mor Suite Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Mor Suite Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Ege denizi kıyısında yer alan Mor Suite Hotel sizleri Aydın Kuşadası’nda beklemektedir. Kuşadası’nın en ünlü plajlarından Kadınlar Plajına yalnızca 150 metre mesafede bulunan Mor Suite Hotel son derece şık ve lüks odalar sunmaktadır. Otelimiz genelinde kapalı ve açık yüzme havuzları yetişkin ve çocuklar için ayrılmıştır. Muhteşem bir terası bulunan otelimizde teras içinde lounge ve restoranımız hizmet vermektedir.

Türk ve dünya mutfağından eşsiz lezzetler sunan restoranımız günün her saati açıktır. Uzman ve güler yüzlü personel birden fazla dil bilmektedir. Temiz giyinimli personel odaların temizliğine de önem vermektedir. Odalar günlük olarak temizlenmekte ve hijyen testlerinden geçirilmektedir. Sauna ve fitness hizmeti sağlayan Mor Suite Hotel sizlere unutamayacağınız bir tatil vaat ediyor… 

 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Lider olursunuz devam   4.0

Selman Z
Gayet güzel bir otel sezon başı oldu dan fazla kalabalık değil ama sakın ve huzurlu bir yer. Personelin güler yüzü olsun insancıl yaklaşımları olsun gayet hoş bir durum. Bu şekilde devam ederseniz sizler lider koltuğuna oturursunuz bulunduğunuz bölgede.
Selman Z08/06/2016 09:31:21

harika bir tatildi  4.0

Semra S.
Kuşadası bence harika bir yer. İlk defa gittim ama çok sevdim burayı. More Süit Otel’de kaldım. Bana dinlenmelik ve rahat edebileceğim bir oda yeterde artar aslında ama burada bunların kat kat fazlası vardı. Kendimi çok rahat hissettim ben burada. Çalışanlarda çok iyiydi ve otelde çok temizdi. Hem burası deniz kenarında ve muhteşem bir manzarası var. Plaj bir iki dakika uzaklıktaydı. Ege Denizi’nin serin sularında ferahlamak ve plajda dinlenebilmek çok harikaydı. Akşamları Kuşadası çok eğlenceli oluyordu. Benim hareketli ve bir o kadarda dinlenebileceğim bir tatil olmuştu.
Semra S.20/03/2016 15:08:02