Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Mostar Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Mostar Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 90,00 ₺

Sahip olduğu kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerini karşılayan Mostar Hotel, Tatvan ilçesinde yer almaktadır. Van gölüne yaklaşık olarak 200 metrelik bir mesafede bulunan Mastar Hotel kiralık kayak merkezleri aracılığı ile verdiği hizmeti marjinal bir platforma taşımaktadır. 
Wİ-Fİ konforu ile teknolojide farklılıklar yaratarak memnuniyet derecesini enlerde yaşmanıza öncülük eden Mostar Hotel duş, küvet, LDC TV ve oturma grubuna sahiptir. Doğanın güç verdiği ilhamı sahip olduğu manzarası ile beraberinde sunan bHotel şık yemek salonları ile tüm dünya mutfağını ayaklarınızın altına sermektedir. Sizler de seyahat rotanızı vazgeçilmez bir hale getirmek istiyorsanız otelimizi mutlaka denemelisiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Tamamen farklı ve çok güzel bir atmosfer buradaki.  5.0

Aslı Samet
Göl manzarası en güzel yanıydı buranın. Evet gece balkonumdan bakınca bu kadar güzel manzara olamaz dedim. Eşimde yanımdaydı hayran kaldık. Hemen indik göle doğru yürüdük ve yakından gölü gece boyu izledik. Tamamen farklı ve çok güzel bir atmosfer buradaki. Tavsiye ederiz.
Aslı Samet20/06/2016 09:23:44

Van Gölü Manzarası   3.0

Süleyman K.
Tatvan'ın Van Gölüne en yakın otellerinden biri. Van Gölünü görmeye gittiğim zaman tercih ettiğim otellerden birisi Mostar Hotel'dir. Son gidişimde temizlikte bazı sıkıntılar olduğunu gördüm. Daha önceki gidişlerimden farklıydı. Sanırım otelin yoğun olması hizmette bazı eksikliklere neden olmuş olabilir. Sonuç olarak otelden memnun kalarak ayrıldım. Van Gölünü de izleme ayrıcalığını yaşadım. Bir tek Van Gölü canavarını göremedim.
Süleyman K.28/03/2016 20:41:15