Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Nadir Hotel  Otel Puanı : 3 3 kişi yorum yapmış.

Nadir Hotel
%66 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 88,00 ₺

Karaman merkezinde bulunan Nadir Hotel, İsmet Paşa Caddesine yaklaşık olarak 100 metre mesafede yer almaktadır. Beklediğinizden çok daha fazlasını siz değerli müşterileri ile paylaşan Nadir Hotel ücretsiz Wİ-Fİ girişi, TV, minibar, saç kurutma makinesi ve tuvalete sahiptir. Tesisimizde otopark, sigara içilmeyen oda, ücretsiz gazete, Internet ve 24 saat boyunca açık ön büro yer almaktadır. Ek ücret ödeyerek restaurant, çamaşırhane, kuru temizleme ve oda servisi hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

Zengin açık büfe menüleri aracılığı ile sahip olduğu restoranı vazgeçilmez kılan Nadir Hotel aynı zamanda fast food kafesi ile de hizmet vermektedir. Alparslan Türkeş Parkı’na yaklaşık olarak 200 metre mesafede yer alan Nadir Hotel aracılığı ile sizler de kusursuz hizmet planlamasından faydanabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

gidebilirsiniz.  3.0

Zeliş G.
Eşimle birlikte gittiğimiz ilk otelde yaşadığımız hayal kırıklığından sonra apar topar eşyalarımızı toplayarak bu otele sığındık. Valla diğer otelin üzerine cennetteyim sandım. Odaların dekorasyonu çok başarılı. Temizliğin düzenli olarak yapılması da benim için oteli değerlendirmede en önemli kriter. Bu açıdan oldukça başarılı buldum. Personelin mesafeli tutumu da hoşuma gitti. Zira samimi hareketlerden hiç hoşlanmıyorum. Yemekleri ve kahvaltısı da oldukça başarılıydı. Karaman’da kalınabilecek kaç otel var bilmiyorum ama gidip kaldığım için burayı tavsiye edebilirim.
Zeliş G.19/06/2016 22:53:04

Konumu açısından diğerlerinden iyi.  4.0

Orhan R
Otele girdiğimiz andan itibaren ilgili ve güler yüzlü otel görevlileri tarafından karşılandık. Rezervasyon yaptırmamıştık. Ama hemen üç ayrı alternatif oda gösterdiler. Ayırca fiyat konusunda bizlere çok iyilik yaptılar ve 4 gece kaldık burada. Yolunuz buraya düşerse bu konumda kalınacak en güzel otel burası bence. Genel anlamda tavsiye ederim.
Orhan R19/06/2016 11:32:27

Kalınabilir diğer otellere göre iyi  3.0

Ekrem D
Merkeze yakın yerde ulaşım sorunu yok.Zaten Karaman küçük ulaşım sorunu çekmezsiniz.Fakat genel olarak odalar olsun otel içi olsun ve çevresi temiz yani.Otel içi hizmette güzel.Kalınabilir yer.2 gece kaldım şirket ayarlamıştı ortalama olarak civarında ki otellerden iyi.
Ekrem D22/03/2016 09:08:12