Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Nas Hotel  Otel Puanı : 3 3 kişi yorum yapmış.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

ben birşey görmedim!!!  3.0

Canberk D.
Geçen ay Karaman’a ani bir iş için gitmem gerekti. Topu topu 1 gece kalıp döneceğim için öyle özel bir yer araştırmadım. Neresi rast gelirse mantığı ile Nas Hotel’de kaldım. Yer olarak bana zamandan tasarruf sağladı. Şöyle ki işimin olduğu noktaya yürüyerek 2 dakika falan sürdü. İşimi halleder etmez otele dönerek dinlenme şansım oldu. Otelin temizliği ile ilgili yazılanları okudum. Ama benim hiç böyle bir şikayetim olmadı. Belki de yetkililer bu eleştirileri dikkate aldılar, bilemiyorum. Ben oldukça memnun kaldım. Yemeği dışarıda yedim, kahvaltıyı ise otelde edip çıktım. O da yeterliydi bence. Yani diyeceğim o ki kısa süreli seyahatleriniz için tercih edebileceğiniz bir yer. Üstelik ücret olarak da gayet uygun.
Canberk D.19/06/2016 23:17:16

İkinci ev  5.0

Temel F
Otele girer girmez güler yüzle karşılandık.Odalara baktıktan sonra kalmaya karar verdim .Kahvaltısı güzel merkezi konumda ve uygun fiyatlı. Sıcak ortam var burada. Bence gayet güzel ve kalınması gereken ikinci eviniz olacaktır burası.
Temel F19/06/2016 11:35:04

2 gece kaldım.Yinede beğendim fena değildi.  3.0

Mehmet Pel
Otel tam Karaman'ın göbeğinde yer alıyor.Odalar temiz değil fakat anca söyler iseniz temizleniyor.Buna dikkat edin arkadaşlar.Personel güler yüzlü ve samimi.Tercih sebebim merkezin tam ortasında olmasından dolayı.2 gece kaldım.Yinede beğendim fena değildi.
Mehmet Pel22/03/2016 09:13:22