Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

North Star Otel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

North Star Otel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 150,00 ₺

Çağdaş bir tatil anlayışı, doğanın mükemmel dokusu, deniz ve kum keyfi içerisinde bir tatil yapmak istediğiniz her an Karadeniz’in gözbebeği, Sinop’un Gerze ilçesini tercih edebilirsiniz. 8 dönüm arazi üzerine kurulu olan North Star Otel, 32 odası 82 yatak kapasitesiyle çağın en iyi tatilini geçirmenizi sağlıyor. Mükemmel hizmet, odalarında aradığınız tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren olanaklarla beklediğinizden çok daha iyisini elde edebilirsiniz. Banyo, wc, televizyon ve kablosuz internet servisi hizmetlerinden faydalanabileceğiniz North Star Otel’de iki adet çay bahçesi, toplantı salonu ve restoran bulunmaktadır. Kaliteli hizmetlerden yararlanarak hayatınızın en mükemmel tatilini yapma imkânlarını değerlendirebileceğiniz en ideal yerlerden biri.

Eşsiz manzara, Karadeniz’in mavisi ve yeşili ile iç içe olan North Star Otel hizmetlerinden yararlanarak beklediğinizden çok daha fazlasını elde edeceksiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Emeğinize sağlık her şey güzeldi.  4.0

Sami M
İş için bence en uygun yer burası bu bölgede. 2 arkadaş ihale nedeniyle geldik ve burada kalmıştık. Bize verilen hizmetten yeterince memnun kaldık ve teşekkür ederiz. Odalarının temizliliği olsun görsellik olsun oldukça başarılı. Emeğinize sağlık.
Sami M20/06/2016 13:09:31

hem vakitten hem nakitten tasarruf bizim için.  4.0

Ercan P.
Doğma büyüme Çorumluyum. Küçük esnaf olarak çalışıyor ve geçimim buradan sağlıyorum. Dolayısı ile bir tatil beldesine gidip uzun uzadıya tatil yapmaya ne vakit ne de nakit ayırabiliyorum. Ama insanız tabi ki zaman zaman bizim de dinlenmeye ihtiyacımız oluyor. North Star Otel buradan görüştüğümüz birkaç ailenin ara sıra gittikleri ve bize de bahsettikleri bir yerdi. Biz de ilk önce 2 günlüğüne gidelim dedik. O günden beri de senede birkaç kez gidip kısa da olsa kalıyoruz. Mesafe olarak da bize zaman kazandıracak kadar yakın. Bence tatil beldelerindeki otelleri aratmayacak bir yer. Temiz ve kaliteli. Bütün odaları deniz manzaralı. Havuzu var. Yani bizim için tatilin en yakın ve en masrafsız adresi. Ailecek kalınabilecek bir yer. Gelmek isteyenler, özellikle de bizim gibi yakın illerde oturanlar için çok uygun bence.
Ercan P.26/03/2016 00:19:15