Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

North Star Resort & Hotel Bayramoğlu  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

North Star Resort & Hotel Bayramoğlu
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 113,00 ₺

Müthiş manzarası ile her geçen gün farklılık yaratan North Star Resort & Hotel Bayramoğlu kusursuz planlamalar aracılığı ile ön plana çıkmaktadır. 
Birinci sınıf kalitedeki hizmeti sayesinde olağanüstü sonuçların elde edilmesine imkan tanıyan North Star Resort & Hotel Bayramoğlu 4 yıldızlı niteliğe ev sahipliği yapmaktadır. North Star Resort & Hotel Bayramoğlu sigara içilmeyen oda, ücretsiz gazete, 24 saat boyunca açık ön büro, oda servisi ve internet hizmeti sağlamaktadır.
 Dilerseniz ek yatak hizmetinden de yararlanabilirsiniz. North Star Resort & Hotel Bayramoğlu’nun tüm odaları klima, banyo, eşya dolabı, mini bar, TV ve tuvalet aracılığı ile donatılmıştır. Tesisimiz tüm isteklerin kısa zaman zarfı içinde yanıtlanmasına imkân tanımaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Harika bir manzara ve huzur  5.0

Tuana N
North Star Resort & Hotel Bayramoğlu kaldığım en güzel yerlerden bir tanesi.Müthiş bir manzarası var.Hele ki akşamları anlatamam.Dediğim gibi kaldığım en güzel otellerden.Fiyatına bakılırsa verilen hizmete göre çok çok iyi.Benim en çok hoşuma giden 24 saat oda servisi.Ayrıca odaları olsun , otel geneli olsun müthiş temizliğe sahip.Sessiz ve bir o kadar da huzur verici bir yer.Kullanılan eşyalar dahi özenle seçilmiş.Şiddetle tavsiye ediyorum.
Tuana N17/03/2016 07:31:05