Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Nuh Otel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Nuh Otel
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Hotel Nuh, Ağrı'nın merkezinde kaliteli hizmet anlayışıyla verdiği hizmeti Ağrı'nın ihtişamıyla süslüyor. Ağrı'da dört dörtlük bir konaklama yapmak için Hotel Nuh'u gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Tüm odalarımızda, Mini Bar, Telefon, TV Uydu Sistemleri bulunmaktadır. 24 saat sıcak su hizmeti verilen otelimizde tüm banyolar duşa kabinlidir. Hotel Nuh'ta 150 kişilik kahvaltı salonu, 300 kişilik kapalı Nuh Restoran'da Türk mutfağının her çeşidini bulabilir, Restaurant Bar ve Lobi Bar'da eğlenebilirsiniz.  Hotel Nuh'ta tam donanımlı 80 kişilik toplantı salonunda kürsü, masa mikrofonu, yaka mikrofonu, kablosuz mikrofon, kurumsal internet bağlantısı, ışık sistemi, DVD oynatıcı, VCD oynatıcı, video, yazı tahtası, faks, klima, lazer işaretleyici sahne, müzik yayını, slayt oynatıcı, projektör perdesi, barkovizyon, tepegöz bulunmaktadır.   
Hotel Nuh de ayrıca Bahçe ve TV Odası mevcuttur. Şehir merkezinde yer alan otelimizin Odaları isteğe bağlı olarak Ağrı Dağı ve İshakpaşa manzaralıdır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Başarılı buldum burayı.   4.0

Eşref G
Ortalama bulduğum bir otel ve zaten 2 gece kaldım ayrıldım. İş gezisinde buradaydım ama sorun yaşamadım. Genel olarak hem temizdi hemde sakindi. Bence gelenlere de çok değer veren bir yönetim var ve hak edilen odaları sunmuşlar. Başarılı buldum burayı.
Eşref G18/06/2016 11:31:10

Toplantı Mekanı  5.0

Barbaros F.
5 gün kaldım ve bir tane aile konaklayanı görmedim. Genelde hep tek kişiydi kalanlar. Acaba ailelere hitap etmiyor mu diye düşünmedim değil. Odanın eşyaları çok eskiydi. Yenileseler daha güzel olurdu diye düşünüyorum. Kahvaltıdaki peynir özellikle çok güzeldi. Sanırım yöreye ait köy peyniri. Kahvaltısı on numaraydı. İş için gelmiştim. Tekrar işim düşerse yine burada konaklamayı düşünüyorum.
Barbaros F.25/03/2016 10:58:36