Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Nur Otel  Otel Puanı : 2 3 kişi yorum yapmış.

Nur Otel
%40 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 78,00 ₺

Trabzon seyahatlerinin daha keyifli geçmesini sağlamak, turlarınızda en iyi konaklama hizmetlerinden yararlanmak ve Karadeniz’in güzelliklerini doyasıya yaşamak için Nur Otel ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Misafirlerinin memnun kalması için tüm odalarında ısıtma sistemi kuran, LCD TV hizmeti, ücretsiz Wi-Fi hizmeti sunan Nur Otel ile gezileriniz ya da iş seyahatleriniz beklediğinizden daha iyi geçecek.


Otel, Trabzon havaalanına 6 dk mesafede bulunmakta olup, Karadeniz’e 600 metre uzaklıktadır. Şehir merkezinde bulunan Nur Otel’de geçirdiğiniz günlerden oldukça memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan otel ile daha keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kısa seyahatler için ideal  4.0

Senem P
İş seyahati için geldiğin tesislerden biri, buraya gelirken çok yüksek beklentiler içerisine girmeyin derim. Kısa seyahatler için tercih edilebilecek nitelikte bir yer, çok güzel olduğunu söyleyemem. Sadece bir gece konaklamıştım. Burada ki en büyük problemlerden biri hijyene dikkat edilmemesiydi. Bence temizlik konusunda acilen birşeylerin yapılması şart. Personellerin hizmet anlayışı fena sayılmaz ilgili davranıyorlar. Eğer temizlik konusuna da dikkat edilirse daha iyi olabilir.
Senem P25/06/2016 21:06:56

Sakın girmeyin bile  1.0

Polat H
Ayakaltı şehir otellerinden birisi. Odaların olsun genel oturma alanlarının olsun pislikten geçilmiyor. Bu kadar saçma bir hizmet olur mu onuda anlamadım gerçekten. Tamam siz böyle devam edin bakalım müşteri kalacak mı ?
Polat H23/06/2016 07:55:06

Berbat ve çirkin  1.0

Ümit Y
Sıradan berbat bir otel.Nereden gelip kaldım bilmiyorum ki.olursa bu anca bu kadar rezillik olur.Parama da yazık gecede o kadar ses çektim boşuna.Odaları bir temizleyin artık.
Ümit Y25/03/2016 09:58:15