Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ogzala Çiftliği Konaklama  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Ogzala Çiftliği Konaklama
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 423,00 ₺

20 dönüm arazi üzerine kurulmuş Ogzala Çiftliği Konaklama  sizlere unutulmaz bir tatil yaşatmak için çalışmaktadır. Tesisimizde 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunulmaktadır. 650 metre rakıma sahip araziye kurulmuş tesisimizde bütün bir Yuvacık ayağınızın altındadır. Dağların mis ve temiz kokuları arasında kendinizi yeniden keşfedebileceğiniz bu güzel beldede saatlerinizin nasıl geçtiğine inanamayacaksınız. 
Kurulduğu günden bu yana hizmet kalitesinden asla ödün vermeyen Ogzala Çiftliği Konaklama bir çiftlikten de öte sizlere yuva olmaktadır. Yılın her ayında sizlere hizmet veren tesisimizde odalar klimalı ve geniştir. Odalarda yangın alarm sistemi, ses yalıtım sistemi, özel banyo ve banyo malzemeleri ve direkt hat telefon gibi işinize yarayacak ve ihtiyacınız olabilecek ürünler bulunmaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Ev kirası gibi pahalı  3.0

Munzur42
Ailemle kaldım ama tek sorun fiyattı. Gerçekten yer güzel ve temiz ona asla lafım yok. Yalnız sahiplerinden rica ediyorum ev kirası gibi konaklama ücreti olmaz. Biraz daha aşağılara çekilmesi lazım.
Munzur4225/05/2016 09:51:44

Doğal bir tatil yapmak için bulunmaz bir yer.  5.0

Levet K.
Her yerin beton yığını olduğu bir şehirde çocukların yeşil görmeden büyüdüğünü hissettiğim anda yardımıma koşan tesiste güzel bir hafta sonu geçirdim. Burada hava kirliliği diye bir şey yok. Her yer yemyeşil. Doğanın kucağında olan çocuklarım ilk girişte biraz donuk davrandılar ama çabuk alıştılar. Onların toprak ile temas ettiklerini görmek gerçekten bana huzur verdi. Gürültü ve kalabalıktan uzakta oluşu insanın kendini dinlemesini olanak veriyor. Eşim ile birlikte güzel iki gecenin ardından tesisten ayrılarak tekrar o monoton şehir hayatına dönmek bizi üzdü. Tesisin sahibi çift çok cana yakın insanlar. Hazırladıkları yiyeceklerin hepsinin doğal olduğunu gözlerimizle gördük. Kuş sesleri, çayırlar, çiçekler derken ödediğim ücretin karşılığını fazlasıyla aldım.
Levet K.06/02/2016 14:52:11