Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Okyanus Otel  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

Okyanus Otel
%50 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 111,00 ₺

Trabzon kıyılarında tatil yapma imkanına sahip olduğunuzda, Karadeniz’in güzelliklerini tam anlamıyla yaşayacağınızı söyleyebilirsiniz. Böylesine mükemmel bir ortamda müşterilerine hizmet veren Okyanus Otel, yöresel lezzetleri, oda hizmetleri ve şehir merkezine olan yakınlığıyla beklediğinizden çok daha fazlasını sizlere sunuyor. Trabzon havaalanına 2 km. mesafede bulunan otel, ücretsiz Wi-Fi, televizyon ve banyolu odalarıyla sizlere en iyi şekilde ev sahipliği yapıyor. 


Sabahları zengin büfe kahvaltısıyla konuklarına doğal kahvaltı imkanı sunan Okyanus otel, otogara 2 km uzaklıkta yer alıyor. Ulaşım konusunda sıkıntı yaşamayacağınız otelin olanaklarını değerlendirerek gezilerinizin daha kaliteli hale gelmesini sağlayabilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Personel yetersiz kalıyor..  2.0

Irmak V
Otelin konumu çok güzel ama hizmet açısından ben yeterli bulmadım açıkçası. Bana bir de personel soğuk geldi biraz ve bu konuda bence otel çalışanları hemen bir şeyler yapmalı yoksa müşteri kaybedersiniz. Ben sonuçta buraya para veriyorum ve karşılığını isterim. Neyse temizlik yönünden beğendim ama dediğim gibi personel olmaz.
Irmak V22/06/2016 11:19:53

iş gezisi için ideal yer.  3.0

Mustafa39
Wi-fi hizmetine hasta kaldım çok hızlı ve sorunsuz işliyor.Mekan yer olarak çok ılımlı değil ama odalar temiz ve sağlıklı.Ellerinden gelenin en iyisi yapmak için çabalıyor çalışan arkadaşlar.Yemekleri pek hoş olmasa da sabah kahvaltısı gayet menüsü genişti.Isıtma da biraz problem yaşadık ama yapacak bir şey yok.Kalınabilir fakat tatil için olmaz iş gezisi için ideal yer.
Mustafa3925/03/2016 08:01:17