Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ommer Hotel  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Ommer Hotel
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 140,00 ₺

Otelcilik anlayışını farklı boyutlarıyla yansıtan Ommer Hotel sizlere kapılarını sonuna kadar açıyor. Pazar günleri brunch’ından mi bahsetsek onlarca çeşidiyle hizmet veren açık büfesinden mi bahsetsek kaliteli ve lüks odalarından mı bahsetsek bilemedik. 11 adet deluxe oda olmak üzere, king deluxe oda, double deluxe oda, suite deluxe oda, executive suit ve presidential suit gibi oda çeşitleri Ommer Hotel de sizleri beklemektedir.

Odalarda modern tasarımlı ahşap dokular mevcut olup hijyen ve temizliğe oldukça önem verilmektedir. Ommer Hotel odalarında king size yatak, IP TV uydu ve interaktif kanallar ile LCD TV, mini bar ve elektronik kasa bulunmaktadır. Odaların ferah banyosundaki zeminler ve duvarlar mermer döşemedir. Ayrıca yağmur duş başlıklı geniş bir de duş olanağı sunulmaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Görmeniz gerek...  5.0

Aybike Bertan
Oteli anlatmak yetmez görmeniz gerek. Banyo yaparken su sıkıntısı çeken vatandaşlar olmayacaksınız çok geniş kapsamlı başlıklar mevcut. Hijyeni asla elden bırakmayan personeli sayesinde temiz bir tatil geçirdim.
Aybike Bertan22/03/2016 13:41:24