Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Önal Motel & Restoran  Otel Puanı : 4 3 kişi yorum yapmış.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kusursuz  4.0

Ünal A
Sevgilim ile beraber sevgililer gününde Önal Motel’de 3 gün boyunca konakladık. Personellerin hepsi güler yüzlü ve yardım sever insanlar. Otelin sunmuş olduğu hizmet anlayışından son derece memnun kaldım. Ayrıca restoranın yemekleri de çok lezzetli , hepsi denemeye değer lezzetler. Bu tesisten son derece memnun kaldım ve tekrardan gelmeyi düşünüyorum. Eğer bu bölgede tatil yapmayı düşünüyorsanız bu tesisi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.
Ünal A25/06/2016 21:54:01

Gün batımı farklı burada..  4.0

Asude G
Burada en bayıldığım nokta terasında çayımı içerken yukarıdan aşağıyı izlemek oldu. Temiz havası var fakat dikkat edilmez ise çarpıyor söylemesi. Odamda daha rahat oluyordum hemde camları açıyordum hemde zaten manzarayı direk görebiliyordum. Geceleri gün batımını sakın kaçırmayın burada.
Asude G23/06/2016 08:12:59

Kusurlar gün yüzüne çıkmıyor.  5.0

Nihan Aydınlıoğlu
Hizmette yaşanabilecek her türlü kusurun üstü ört pas edilecek şekilde ayarlanmış durumda. Kusurlar gün yüzüne çıkmıyor ve tatilin keyfini çıkarıyorsunuz. Civarda turistik gezi yapabilir, yöreye ait hediyelik eşya alımı yapabilirsiniz. Küçük restoranında yemeklerinizi sıcak bir şekilde yiyebilirsiniz. Yatak odalarında oldukça konforu bulup,rahat bir uyku çekebilirsiniz.
Nihan Aydınlıoğlu24/03/2016 11:52:43