Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Onis Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Onis Hotel
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Onis Hotel Sapanca, sizlere huzuru vaat ediyor. Yemyeşil ormanların içinde doyumsuz bir oksijen ile buluşmaya ne dersiniz? Şehrin stresinden, gürültüsünden uzak sadece siz sevdikleriniz bu muhteşem atmosferi yaşama fırsatını bu otel size sunuyor. Onis Hotel Sapanca sade ve huzur veren şıklıktaki odaları ile göz kamaştırıyor. Odalarda; banyo, balkon, çay-kahve makinesi, telefon, TV, eşya dolabı, Wi-fi erişimi gibi hizmetleri barındırmaktadır. Sabah güne güneşin odanıza misafirliği ile başlayıp, sonrasında yemyeşil bir ormanın içinde tadına doyamayacağınız kahvaltısını kuş seslerinin eşliğinde yapacaksınız. Tesisin bir diğer hizmeti de sigara içilmeyen odadır. Tesis sağlığa gerçekten çok önem vermektedir. Odanıza ek ücret karşılığında ek bir yatak daha getirme şansınız da vardır. 
Onis Hotel Sapanca, size huzuru, mutluluğu, kuş cıvıltıları arasındaki o muhteşem atmosfere çağırıyor. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Aradığımızın daha fazlası vardı.   4.0

Handan Y
Manzara mükemmel, konum olarak harika, bahçe dizaynı çok güzel, odalar temiz ve dekorasyon güzel. Yemeklerine özellikle hayran kaldım hem lezzetli hemde hafif yiyecekler. Bu konuda eşimle takdir ettik burayı. Aradığımızın daha fazlası vardı.
Handan Y14/06/2016 09:35:31

İyi ki kalmışız  5.0

Serda Kıymık
İş yerinde Sapanca'ya gezi düzenledik. Onis Hotel de kaldık ve iyi ki kalmışız gerçekten işlerini severek ve özenle yapan bir oteldi.Üstelik o kadar ince bir düşünceye sahipler ki bir kahve için aşağıya inmenize gerek kalmıyor çünkü odalarda kahve makinesi dahi her şey var. Restoran ise tamamen şıklık abidesi. İlginin neden bu kadar yoğun olduğunu gidince gerçekten anladım.
Serda Kıymık21/03/2016 10:37:57