Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Oris Ahşap Otel  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

Oris Ahşap Otel
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 65,00 ₺

Ayder yaylasında beklediğinizden daha kaliteli bir hizmet alarak konaklama hizmeti bulabileceğiniz Oris Ahşap Otel ayrıcalıklarından yararlanarak sevdiklerinizle bir arada tatil yapma imkânına sahip olabilirsiniz. Çamlıhemşin’de 10 yıldan bu yana hizmet veren Oris Ahşap Otel sayesinde yılın tüm gerginliğini üzerinizden atarak rahat bir ortamda aile tadında keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Beklediğinizden daha mükemmel hizmetlere sahip olan otelin her odasında, TV, internet bağlantısı, banyo ve tuvalet bulunmaktadır. 2000 yılının başından beri müşterilerine en iyi hizmeti sunmak adına sürekli kendini geliştiren Oris Ahşap Otel, konuklarına beklediklerinden çok daha fazlasını sunarak keyifli tatil yapmalarını sağlıyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Bu Dünya'da burası cenneti.  5.0

Serpil G
İki senedir üst üste bu otelde tatilimizi yapıyoruz, bu sene de yurt dışı planımız olmasaydı yine tercihimiz bu otel olacaktı. Burası aslında otel değil bizim ikinci evimiz. Geliyoruz o kadar mükemmel bir havayla ve bir o kadar mükemmel personelle dolu dolu tatil yapıyoruz. TErtemiz doğa harikası yer. Bu Dünya'da burası cenneti.
Serpil G22/06/2016 11:04:02

Doğal görüntü ve sessizlik her şeye değer.Bir çok tatil yerlerinden daha iyi.  5.0

Seda F
Doğa ile iç içe tertemiz bir havada 15 gün bize çok iyi geldi.Yaylada istediğine kadar aktivite yap.Gez dolaş yuvarlan.Çocuklarım o kadar beğendi ki neredeyse burayı satın al diyecek kadar.Her şey mükemmel.Ormanda yürümek daha bir ayrı tad vardi.Sabahları temizhavada balkonda kahvaltı.Abartmıyorum burada yaşayan insan hayatta yaşlanmaz.Doğal görüntü ve sessizlik her şeye değer.Bir çok tatil yerlerinden daha iyi.
Seda F25/03/2016 07:00:57