Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Osmanlı Prestij Otel  Otel Puanı : 3 3 kişi yorum yapmış.

Osmanlı Prestij Otel
%60 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Profesyonel çalışma ekibi aracılığı ile memnuniyet derecesini her geçen gün artırarak farklılık yaratan Osmanlı Prestij Hotel sahip olduğu misafirperverliği ile aile ortamını ön plana çıkarmaktadır. Arzu ve taleplerin yerine getirilmesine olanak tanıyan Osmanlı Prestij Hotel 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Otelimizin tüm odalarında saç kurutma makinesi, dış hatlı telefon sitemi, uydu yayını ve TV yer almaktadır

 Tesisimiz sigara içilmeyen oda, uyandırma servisi, ücretsiz gazete, 24 saat boyunca açık ön büro, oda servisi ve internet bulunmaktadır. Dilerseniz restaurant, bar cafe, ek yatak ve emanet kasa hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Osmanlı Prestij Hotel aracılığı ile hayalinizdeki tatil platformunu gerçeğe dönüştürmenin tam zamanı.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

tatil yeri gibi düşünülmemeli.  3.0

Tuğrul Alp D.
Geçen sene Karaman’a geçici bir görev için gönderilmiştim. 1 hafta kadar otelde konakladıktan sonra küçük bir ev bularak yerleşmeyi daha akla yatkın buldum. Ne kadar iyi de olsa ev yaşamı farklı tabi. Osmanlı Prestij Otel’i nasıl anlatabilirim bilemedim. Klasik bir Anadolu oteli desem sanırım doğru ifade etmiş olurum. Yani lüksten uzak, kendi çapında konforlu, küçük olmasından kaynaklanan bir samimiyetin hakim olduğu bir yer. Odalarda da öyle lüks imkanlar beklemeyin. Ama yeterli mi? Karaman için evet. Sonuçta kimse buraya tatile gelmiyor. Turistik bir belde de değil. O zaman?
Tuğrul Alp D.19/06/2016 22:21:39

Gecelik kalabilirsiniz zaten Karaman'da tatilin ne işi var.  3.0

Suat Y
Tam şehir merkezinde olması uygun fiyatı ve samimi personeli için tercih edilebilir. Odalar biraz küçük ama, sade ve temiz. Gecelik kalabilirsiniz zaten Karaman'da tatilin ne işi var. Kalınabilir.
Suat Y19/06/2016 11:12:40

şehir dışı, hastaneye çok yakın.  3.0

HASAN ALİ
resim yok. Devlet hastanesi yanında.
HASAN ALİ30/01/2015 11:53:31