Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Otel Çınas  Otel Puanı : 2 3 kişi yorum yapmış.

Otel Çınas
%40 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 49,00 ₺

Odunpazarı'ndaki Osmanlı tarzı tarihi evlere arabayla yaklaşık 6 dakika mesafededir. Otel Çınas genelinde ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.

Eskişehir kent merkezine 3km uzaklıkta olan Otel Çınas tüm odalarında düz ekran Tv ve dolap bulunmaktadır. Eşyalarınızı valizlerinizden rahatça çıkarıp yerleştirebilin diye. Özel banyoda ücretsiz banyo malzemeleri de mevcuttur. Lobinin yanında bulunan Otel Çınas kahvaltı salonunda geleneksel tarzda her sabah kahvaltının zevkine varabilirsiniz. Ayrıca da yürüyerek 2 dk yerel restoranlara da ulaşabilir akşam yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Otel Çınas Eskişehir Osmangazi Üniversitesine 800 metre mesafededir. Şehri siz doyasıya gezin diye tramvay istasyonuna da 2 dk mesafededir. Bünyesinde ücretsiz otopark’ı da mevcuttur.

 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

lütfen dikkat!!!  2.0

Ali Aydın U.
Öğrenci işi bir otel diyebilirim. Aileler için kesinlikle tavsiye etmeyeceğim bir yer. Eğer öğrenciyseniz, okul kaydı, yurt arama falan derken birkaç günlüğüne kalabilirsiniz. İş gezisi için bile emin değilim. Ama ailece özellikle de çocuklarla asla gitmeyin. Hem hijyen sorunu var, hem de otel çok bakımsız. Neden bu kadar ihmal edildiğini bilemiyorum ama en kısa zamanda bir çeki düzen verilmezse yakında iflas edebilir. Yetkililere duyurulur:(
Ali Aydın U.18/06/2016 12:46:10

Çok şey yazmaya gerek yok ama ilk ve son oldu bu.  2.0

Aylin T
Keşkelerimden bir otel oldu burası. Daha önce gelmemiştim zaten tesadüfen kaldım ama hiç memnun olmadım diyebilirim. Öncelikle personel acemi ve ilgisiz artı odalarda temizlik yüzeysel ve bu durum benim hiç hoşuma gitmedi çünkü ben bir bayanım. Çok şey yazmaya gerek yok ama ilk ve son oldu bu.
Aylin T18/06/2016 12:18:27

Şehir Gezisinde Yanlış Seçim  2.0

Salih Ali G.
Müthiş bir şehir gezim oldu. Ama otel seçimim çok yanlıştı. Keşke gitmeden önce araştırma yapsaymışım. Çok pişman oldum ama iş işten geçmişti. Kaldığım oda da inanılmaz bir küf kokusu hâkimdi. O kadar düzensiz bir otel ki eşyaların kesinlikle yenilenmesi gerekir. Sanırım suların dada sorun vardı. Su sürekli tazyikli geliyordu. Yıkanmaya korkuyorsunuz. Her an sular kesilebilir diye. Ben kesinlikle tavsiye etmiyorum bu otele gitmenize.
Salih Ali G.26/03/2016 12:36:01