Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Otel Dinç  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Otel Dinç
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 90,00 ₺

Sahip olduğu birinci sınıf hizmet kalitesi ile memnuniyet derecesini her geçen gün artıran Otel Dinç Talvan ilçesinde yer almaktadır. 2010 yılından günümüze dek hizmet veren Grand Yüksek Hotel hâkim olduğu kusursuz manzarası ile doğanın gücünü siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Dekorasyon hizmetinde tüm ayrıntıları ön plana çıkarmakta ve sahip olduğu mimari yapısı ile beklentilerin çok daha fazlasını karşılamaktadır. 

Kuru temizleme ve yıkama servisi aracılığı ile hizmet veren Otel Dinç güler yüzlü personeller aracılığı ile konfor kavramının en üst safhaya çıkmasına öncülük etmektedir. 40 kişilik kapalı restoranı ile açık büfe hizmeti vererek yöresel tatların da denenmesine olanak tanımaktadır. 

 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kaldıktan sonra değiştim.  4.0

Musa E
2 gece kaldığım otelde sorun yaşamadan ayrıldım. Gece özellikle sessizlik buraya aşık etti beni. Tek ses duymadım. Sabah kahvaltısı da gayet çeşitli ve güzeldi. Bu kadar güzel olacağını düşünmemiştim ama kaldıktan sonra bütün kararlarım olumlu yönde ilerledi.
Musa E20/06/2016 09:21:06

Rahat Bir Uyku İçin Uygun Odalar  5.0

Murat İ.
Her şey muhteşem. Tatvan ilçesinin merkezinde. Her yere ulaşım rahatlığı ile tercih ettiğim bir mekan. Tatvan'a ilk defa gelmiştim. Otel açısından çok büyük bir sıkıntı olacağını düşünüyordum. Ama tahmin etmediğim gibi sorunlarla karşılaşmadım. Otelin odaları dışarıdan küçük gözükmesine rağmen gayet geniş iyi bir şekilde dizayn edilmiş durumdaydı. Gece rahat bir uyku ile güne başladım. Başarılı bulduğum oteller arasına girmiştir.
Murat İ.28/03/2016 20:38:24