Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Otel Diyojen  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Otel Diyojen
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 89,00 ₺

Deniz manzaralı odalarıyla hizmetin en iyisini konuklarına sunan Sinop Korucuk ilçesinde misafirlerini ağırlayan Otel Diyojen, mükemmelin ötesinde bir tatil yapmanız için en güzel mekanlardan biridir. Oda ve apart tipi bu otelde, 32 oda, 20 apart, toplamda 180 yatak bulunmaktadır. Ailenizle bir arada kalmanın keyfine varmak, dilediğinizden ötede bir tatil yapmak için en iyi fırsatları sizlere sunan Otel Diyojen, açık yüzme havuzu ile siz değerli konuklarlının yaz aylarında serinlemesini sağlarken, yakın plajlarında da denizin keyfine varmanızı sağlıyor. Odalarında, banyo, tuvalet, televizyon ve ücretsiz Wi-Fi hizmetleri de bulunduran Otel Diyojen ile en güzel günleri geçirmeyi sağlayabilirsiniz.
Havaalanına 7 km. uzaklıkta konuşlanan Otel Diyojen ile ulaşım sorununa dair herhangi bir problem yaşamadan dilediğinizce keyifli tatil yapabilirsiniz. Kaliteyi ayrıcalık bilenlerin hizmetindeyiz.

 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Süpersiniz.  4.0

Kenan Y
İş gezisi için burada bulundum ve bu bölgede burayı tavsiye ettiler. 3 gecelik konaklamam oldu ve anlattıklarından daha güzeldi. Hem temiz hemde çok sessizdi. Sessizlik varsa benim için huzur vardır zaten. Banyodaki malzemeler harikaydı. Süpersiniz.
Kenan Y21/06/2016 07:57:49

denize girmek zor.  2.0

Bayram C.
Geçen sene yaz tatilinde bir farklılık yapıp Karadeniz kıyılarını da bir görelim dedik. Ailece gittiğimiz için apart seçeneği bize daha uygun geldi. Manzara çok güzel fakat apartlar oldukça eski ve bakımsız. Ayrıca denize neredeyse hiç giremedik, nerede o canım Akdeniz, Ege demekten alamadık kendimizi. Ama havuzu fena değildi. Temizdi en azından. Bölgenin doğasına ve doğanın sunduğu o tertemiz havaya diyecek hiçbir şey yok zaten. Ama onun dışında pek olumlu yorum yapamayacağım. Ücret olarak da böyle bir yer için çok fazla buldum. Bir dahaki sefere başka kıyıları tercih edeceğim. Karadeniz güzel ama yüzmek için değil.
Bayram C.26/03/2016 22:45:38