Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Otel Düzce Sürur  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Otel Düzce Sürur
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 125,00 ₺

Şaban kılıç Kuyumculuk şirketinin bir uzantısı olan Otel Düzce Sürur elli yılı geçmiş bir tarihi olan köklü bir ismin kanatları altında yer almasını her detayında hissettiriyor. Kaliteli hizmet anlayışını ilke edinen otel 2013 yılında hizmete açılmış olmasına rağmen aslında on yıldır faaliyet gösteren Otel Düzce’nin bir devamı niteliğindedir. 
Otel Düzce Sürur içerisinde alternatif turizm arayanları memnun edecek kapalı yüzme havuzu, Santai spa ve wellness merkezinin de bulunduğunu hatırlatarak tesisin şehir otelciliğinde çıtayı bir adım daha yukarıya taşıdığını söyleyebiliriz. Bir aile işletme olmasının tüm samimiyeti ve sıcaklığını da denetimleyebileceğiniz otel, Düzce merkezdeki Mehmet Akif caddesinde bulunuyor. Odalarında en son teknoloji ürünler ile birlikte konforlu mobilyaların kullanıldığı tesiste güler yüzlü ve işinin uzmanı personel sayesinde konuklar her türlü ihtiyaçlarına anında çözüm bulabilirler. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Santai Spa  5.0

Burcu Şatıroğlu
Oteli işletenlerin müşterilerini aileden biri olarak görmesi otelden çıkmanıza engel oluyor. Otel bir gecede neler yapacağınızın listesini elinize veriyor. Santai Spa ve kapalı havuz listemde bulunan en favori hizmetlerdendi.
Burcu Şatıroğlu23/03/2016 14:48:15