Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Otel Karaman  Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

Otel Karaman
%30 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 97,00 ₺

Tatvan'da yer alan Otel Karaman aracılığı ile tatil rotanızı farklı bir platforma taşımanın tam zamanı. Eşsiz sunumu ve birinci sınıf kaliteye sahip hizmeti ile memnuniyet derecesini her geçen gün artırmaya yönelik çalışmalar sergileyen Otel Karaman Van Gölü'ne yakın mesafede yer almaktadır.
Otel Karaman LCD TV, tuvalet ve banyoya sahiptir. Türk mutfağının vazgeçilmezi tatlarını siz değerli müşterilerine sunan Otel Karaman aynı zamanda zengin menü içeriğine sahip açık büfe aracılığı ile kahvaltı keyfini enlerde yaşamanıza olanak tanımaktadır.  Şehir merkezine yaklaşık olarak 25 KM uzaklıkta olan Otel Karaman ile sizler de seyahat rehberinizi vazgeçilmez kılabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Normal değiller..  1.0

Sevim T
Gecelik kalmak için ideal ama uzun süreli tavsiye edemem. Tamam temiz fakat ayak altı bir yer gibi geldi burası. Gece otelde bulunan müşteriler hiçte normal değillerdi anlayın işte. 1 geceden sonra ayrıldım.
Sevim T20/06/2016 10:30:35

yatmak için otel  2.0

Yener Ö
Odaları güzel ,temiz ve rahat ama tatilimizden pek memnun olmadık.Çünkü tatili güzel geçirecek hiç bir etkinlik,eğlencehiç bir aktivite yoktu. Sadece gün içinde şehirde gezip dolaşıp oteli sadece yatmaktan yatmaya kullanmaktan başka bir seçeneği yok. Otelde en azından bir müzik dinleme yada yöresel müziklerin çalındığı bir bölüm bile olsa tatilimiz biraz daha renkli olabilirdi.
Yener Ö 27/03/2016 17:56:10