Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Otel Kaygusuz  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Otel Kaygusuz
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Ülkemizin büyük bir tarihi geçmişine sahip olan Kastamonu’ya iş gezileriniz için gittiğinizde, birkaç günlük zamanınız varsa, Otel Kaygusuz’a uğramanızı öneriyoruz. Konuksever yönüyle misafirlerini en iyi şekilde ağırlayan otel, Single Bedroom, Double Bedroom, Twin Room, Quad Room odalardan oluşan 40 oda 80 yatak kapasitesiyle sizleri ağırlamaya devam ediyor. Kahvaltısı, öğlen ve akşam yemekleriyle damağınızda Kastamonu yöresel lezzetlerinin izini bırakan Otel Kaygusuz ile beklediğinizden çok daha fazlasına ulaşacaksınız. Şehir merkezinde olan otelde, ulaşım açısından oldukça rahat edeceksiniz. Ücretsiz otopark hizmetinden faydalanarak arabanızı park edebilir, zamanınızı değerlendirmenin tadına varabilirsiniz.

Kaliteli hizmet, konaklamada ayrıcalık arayanlar için Kastamonu’da en iyi hizmeti sunan Otel Kaygusuz ile beklediğinizden çok daha fazlasına sahip olacaksınız.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

çok içten, sıcak bir yer.  4.0

Hasan Ege S.
Ülkemin her yerini seviyorum ama ne yalan söyleyeyim Kastamonu’yu ve Kastamonu insanını bir başka seviyorum. Öyle kendilerine has insanlar ki. Otel Kaygusuz da gittiğimde o “Kastamonu insanına has”lığı bulduğum, o sıcaklığı hissettiğim bir otel. Öyle lüks, konfor abidesi falan değil tabi. Ama çok temiz bir otel. Odaları da sade ama basit değil. Çevresinde bölgeye özgü yemekleri tadabileceğiniz bir sürü yer var. Eğer yabancıysanız korkmayın; otel personeli size ne nerede yenir, nereye nasıl gidilir, nereler gezilir v.s. gibi pek çok konuda büyük bir samimiyetle yardımcı oluyor.
Hasan Ege S.25/03/2016 13:06:28