Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Otel Keleş  Otel Puanı : 3 3 kişi yorum yapmış.

Otel Keleş
%74 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 120,00 ₺

1987 yılından bu yana konuklarına Rize’de konaklama hizmeti sunan Otel Keleş ile Rize gezilerinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz. Trabzon Hava alanına 72 km. uzaklıkta yer alan otel sayesinde iş seyahatlerinizin ve tatilinizin oldukça kaliteli geçmesini sağlayabilirsiniz. 28 Oda 60 Yatak 1 adet çok amaçlı yemek ve toplantı salonu, TV Salonu, Lobi, Kahvaltı Salonu ile beklediğinizden daha kaliteli konaklama hizmeti sunan Otel Keleş sayesinde gezinizden memnun kalacaksınız.

Rize merkeze yolunuz düştüğünde kalacak yer konusunda tereddüt etmenize gerek bırakmayan ve hizmetleriyle de konuklarını memnun eden Otel Keleş sayesinde beklediğinizden çok daha fazlasını elde edebileceğiniz emin olabilirsiniz. Yerli ve yabancı turistlerin hizmetlerinden yararlanabileceği Rize merkezde bulunan Otel Keleş ile zamanınızı değerlendirebilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

İdeal otel  3.0

Meryem N
İş arkadaşlarım ile beraber bu tesisin de 6 gün boyunca konakladım. Rize bölgesinin en kaliteli tesislerinden biri olduğunu söyleyebilirim, burası gerçekten çok güzel bir yer. Ayrıca merkezde yer alıyor, her yere kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Zaten otel için yapılan yorumlarda sürekli iyi yöndeydi, dikkatimi çeken şeylerden biri de bu olmuştu. Özellikle iş seyahati için gelinebilecek bir yer bence burası. Kahvaltının tadı hala damağımda, mısır ekmeğini şiddetle öneriyorum. Buraya kalırsanız caddeye bakan odaları tercih etmenizi önermembiraz gürültülü.
Meryem N26/06/2016 12:09:29

Ayak altı değil tebrik ederim sizleri..  4.0

Gökmen Y
Otel merkezi ulaşım sorunu yok aynı zamanda gramda ses yok. Bu kadar mükemmel şehir oteli hemde bu bölgede şaşırdım doğrusu. Daha önce kaldığım yerler gibidir diye düşündüm ama tam tersi çıktı burası. Gayet başarılı ve temiz aynı zamanda ayak altı değil.
Gökmen Y23/06/2016 09:18:16

Yayıla yayıla konaklayın..  4.0

Volkan Afşin
Geniş geniş hatta yayıla yayıla konaklayacağınız Rize'nin en güzel otellerinden bir tanesi. Her kesimi içinde barındıran otel sayesinde ufkunuz genişliyor ve daha çok arkadaş sahibi oluyorsunuz. Lobi de oturup insanlarla sohbet ederken etrafı da rahatlıkla izleyebiliyorsunuz.
Volkan Afşin24/03/2016 18:55:11