Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Otel Libiza Gebze  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Otel Libiza Gebze
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 84,00 ₺

Marmara Denizine yakın yerde konumlandırılmış olan Otel Libiza Gebze profesyonel hizmet anlayışı aracılığı ile tercih edilme sebeplerinin her geçen gün artmasını desteklemektedir. 
Kusursuz planlamalar aracılığı ile hareket eden Otel Libiza Gebze’nin tüm odaları sade mobilyalar aracılığı ile donatılarak hazırlanmıştır. Tüm isteklerinizin yanıtlanmasına imkan tanıyan Otel Libiza Gebze oldukça uygun fiyat aralığına sahiptir. Tesisimizin tüm odaları klima, mini bar, uydu yayını, TV ve fön makinesi aracılığı ile donatılmıştır.
 Otel Libiza Gebze restoran, 24 saat boyunca açık ön büro, emanet kasa ve oda servis hizmeti vermektedir. Özel banyo platformuna ev sahipliği yapan Otel Libiza Gebze, Sabiha Gökçen Havaalanına yaklaşık olarak 27 KM mesafede yer almaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Memnun edici tavırlar hoşumuza gitti  4.0

Name Ay
Odalar çok güzel ,temiz ve bir o kadarda geniş. Banyo ve tuvalet de öyle. Otel çalışanları ilgili ve yardımsever.Müşteri memnuniyeti için çalışıyorlar. .Ayrıca denize yakın olması da konum açısından çok önemli.Açıkçası ben beğendim ve tavsiye ederim.Çok memnun kaldık.
Name Ay17/03/2016 07:24:27