Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Otel Vidinli  Otel Puanı : 1 3 kişi yorum yapmış.

Otel Vidinli
%26 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 56,00 ₺

Samsun merkezinde tatil yapmak istediğinizde ya da iş gezilerinizde misafir olarak kalabileceğiniz en güzel yerlerden biri de 3 yıldızlı tesis hizmetleriyle sizleri konuk eden Otel Vidinli’dir. Otel, 1957 yılından bu yana güler yüzlü personelleriyle sürekli yeniliklere ayak uyduran bir statüye sahiptir. Beklediğinizden çok daha fazlasını elde edebileceğiniz otelin odaları sade renkli mobilyalarla döşenmiş olup, yataklarında konfora önem verilerek hazırlanmıştır. Otel Vidinli odalarında, banyo, tuvalet, televizyon, kablosuz internet hizmetlerini sunmaktadır.


Şehir merkezinde olan Otel Vidinli, ulaşım açısından da tercih edebileceğiniz bir mekandır. Samsun Çarşamba havalimanına 20 km, Samsun limanına 1 km. uzaklıkta yer alan oteli ihtiyaç duyduğunuz her an değerlendirebilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Değmez sakın denemeyin burayı tavsiye etmiyorum.  1.0

Elmas I
Merkezi ama hiç bir işe yaramaz bir otel burası. Gelenlere değer verilmiyor artı hiç hizmet yok. Aynı zamanda odaları çok berbat pislik içinde duruyor. Değmez sakın denemeyin burayı tavsiye etmiyorum.
Elmas I22/06/2016 08:03:18

Olmaz ciddi söylüyorum bu şekilde olmaz.  1.0

Mervan U
Neden insanların geceleriyle oynarsınız daha anlamış değilim. Arkadaş madem yapamayacaksınız bırakın bu işi bence. En azından gelen insanlar rezil olmaz. Verdikleri para da başka daha güzel yerlere nasip olur. Olmaz ciddi söylüyorum bu şekilde olmaz.
Mervan U21/06/2016 11:08:51

Bırakın bence siz bu işi  2.0

Gökhan H
Gece kaldım ve sesten uyayamadım. Duvarlarınızı biraz güçlendirin.Sanki arabalar odamın içinden geçiyor.Artı otel genelinde bile kavga sesleri eksik değil.Harbe mi geldik yatmaya mı anlamadım.Bence kalınacak en son yerlerden birisi.Tatil yazılmış yukarıda.Ben 1 gece zor kaldım merak ediyorum tatil için neresi uygun.Bırakın bence siz bu işi.
Gökhan H24/03/2016 09:52:42