Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Otel Yener  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

Otel Yener
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 67,00 ₺

Sahip olduğu vizyonu her geçen gün geliştirerek farklılık yaratan Otel Yener 1976 yılından beri hizmet vermektedir. 24 saat boyunca açık resepsiyona sahip olan Otel Yener olağan standartları yükselterek kusursuzluğun elde edilmesini desteklemektedir. Müşteri bütçe planlamasına uygunluk gösterecek potansiyele sahip olan Otel Yener samimi ve güler yüzlü çalışma ekibi ile memnuniyet derecesinin her geçen gün artmasını sağlamaktadır.

Beklentilerin çok daha fazlasını karşılayan Otel yener çamaşırhane ve ütü hizmeti sağlamaktadır. Hayvan dostu olarak nitelendirebileceğimiz Otel Yener Salihli Otobüs Termaline yaklaşık olarak 10-15 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Ücretsiz otopark hizmeti sunan tesisimiz aynı zamanda geleneksel lezzetlere ev sahipliği yapan restoranı ile marjinal bir formun elde edilmesini desteklemektedir. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Sıkıntı yaşamayacaksınız  3.0

Elif Koca
Otelin koridorları çok dar olduğu için odalar birbirine çok yakın. Ama odalarda sıkıntı yaşayacağınızı düşündüğüm hiç bir şey yok. Konforlu aynı zamanda huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz.
Elif Koca23/03/2016 10:15:25