Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Özata Konakları  Otel Puanı : 1 0 kişi yorum yapmış.

Özata Konakları
%0 0 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Tarih ve Türk kültürünün en iyi şekilde görüldüğü yerlerden biri Safranbolu’da siz değerli misafirlerimize yüzyıllık binamızda en iyi şekilde konaklama imkanları sunmaya devam ediyoruz. İki konaktan oluşan Özata Konakları’nın biri çarşıda, diğeri ise Değirmenbaşı/ Bağlar mevkiinde hizmet vermektedir.

2003 yılında restorasyonu tamamlanarak hizmete sunulan tesisimiz, özenle hazırlanan birimlere sahiptir. Her biriminde misafirlerimizin rahat edebileceği yatakların yanında özel banyo, duş malzemeleri, havlu, saç kurutma makinesi, TV; uydu kanalları ve tesis genelinde kullanabileceğiniz ücretsiz wireless erişimi bulunmaktadır. Bağlar Değirmanbaşı’da bulunan konağımız; 1000 m² bahçe içerisinde 3 katlı binada yer almaktadır. 100 m² restoranı zemin katında yer almakta olup lobi, mutfak, 2 sofa, 6 oda ve 1 müştemilat odadan oluşmaktadır.

Konuklarımızın rahatı için en iyi hizmetleri sunduğumuz Özata Konakları, 24 saat açık resepsiyon hizmetleri ile Zonguldak Havalimanı’na 93 km. uzaklıkta yer almaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Henüz bu otele yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun...