Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Özeren 1 Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Özeren 1 Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 58,00 ₺

Şehrin kalabalığından işlerin stresinden sıyrılmak istediğinizde ülkemiz güzelliklerini yaşamak adına farklı bir tatil yapabilirsiniz. Akdeniz kıyılarında yer alan Burdur ilinde keyfinizce bir tatil yapmak için değerlendirebileceğiniz Özeren 1 Hotel farkıyla tatil günlerinizi daha keyifli hale dönüştürebilirsiniz. Otelin turizm açısından önemli yerler arasında olan İnsuyu mağarasına, Sagalassos antik kentine yakın mesafede yer alması, ayrı bir güzellik olarak değerlendirilebilecek ayrıcalıklarından biridir. Tüm odalarında; özel banyo, saç kurutma makinesi, televizyon ve tesis içinde kullanabileceğiniz ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır. Güne en iyi şekilde başlamanızı sağlayan Özeren 1 Hotel kahvaltılarından açık büfe servisi sunmaktadır. Öğlen ve akşam yemeklerini çevre mekanlarda değerlendirerek en iyi şekilde tatilinizi ya da iş seyahatinizi değerlendirebilirsiniz.
Burdur Gölü’ne 5 Km. mesafede yer alan Özeren 1 Hotel otobüs duraklarına 150 metre mesafede yer alıp, Isparta Süleyman Demirel Havaalanına 30 KM. mesafede yer almaktadır. .

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Gönül rahatlığı ile tercih edilebilir  3.0

Melisa K
Özellikle gece kalmak için ideal bir yer diyebilirim. 2 yıldan beri üst üste bu tesiste konaklıyorum, temizlik konusuna çok önem veren bir işletme ve personellerin hepsi çok çalışan insanlar. Bize her konuda yardımcı oluyorlar ve yemekleri de çok kaliteli. Burası gönül rahatlığı ile tercih edebileceğim bir yer oldu. Gelmeyi düşürseniz şiddetle tavsiye ederim.
Melisa K18/06/2016 08:55:23

Harikalar Diyarı  5.0

Nejdet Te
Arkadaşım Burdur'da olduğu için tatile yanına çağırdı. Özeren 1 Hotel de yer ayırtmış.Gittik ve gerçekten doğa harikası mekanla karşılaştık.Yok böylesi dedirten yer bizler için harika bir yer oldu.Sınırsız hizmet veren otel adeta müşterisini rahat ağırlamak için her şeyi düşünmüş.3 gün süren tatilimiz bizlere her şeyi unutturdu.Şehir ve stresten uzak harikalar diyarı bir yer.Tavsiye ederim kesinlikle gidilmeli.
Nejdet Te15/03/2016 13:58:40