Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Özsu Tatil Köyü  Otel Puanı : 3 3 kişi yorum yapmış.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

yetkiliye ulaşılamıyor.  2.0

Ayça Kaya
Merhaba;otel yorumlarınız güzel hoş ama muhattap bulamıyoruz. rezervasyon için arıyorum telefonları cevap vermiyor. mail atıyorum dönüş olmuyor. odaların uygunluğunu öğrenip rezervasyon yaptırcam ama ulaşılamıyor.
Ayça Kaya22/07/2016 09:01:31

Güzel bir işletme  4.0

Zehra N
4 Nisan 2015 tarihinde burada eşim ile beraber kaldık. Burada çok samimi ve sıcak bir atmosfer var. Personellerin hepsi son derece sıcak kanlı insanlar. En çok memnun kaldığım şeylerden biri de çalışanların etrafımızda dört dönmeleriydi. Konakladığımız oda son derece şık bir şekilde hazırlanmış, oldukça konforlu diyebilirim. Burada bahçe keyfi yapmanızı öneririm, gerçekten çok keyif alacaksınız. Manzarası da mükemmel düzeyde, bence görülmeye değer tesislerden biri burası.
Zehra N06/06/2016 20:16:35

Kusursuz hizmet veren bir tesis.  4.0

Samet K.
Yaz aylarında güney illerimizde ki korkunç sıcaklardan ve kalabalık otellerden sıkıldığımız için bu sene Karadeniz sahillerine çıkmak istedik. Denizin hemen yanı başında bulunan otelde yaşadığımız beş günlük tatil bizi oldukça mutlu etti. Odalarda sade eşyalar vardı. Eşyaların kalitesini biraz daha arttırabilirler. Otelin harika bir manzarası var. Bahçede bulunan iki havuz hem bize hem de çocuklara hitap ediyor. Yemyeşil bahçelerde saatlerce yürüyüş yapabilirsiniz. Otelin atıştırmalıklar hazırlayan bir büfesi var ayrıca yöresel ve yemeklerin yapıldığı restoranda güzel bir yemek yedik. Manzaranın akışına kendimizi bırakıyor ruhumuzu dinlendiriyorduk. Çocuklar gün boyu havuzda yorulduğundan akşamları deliksiz uyuyorlardı. Biz de eşimle bara iniyor romantik vakit geçirebiliyorduk. Gerçekten konumu ve hizmeti ile bulunmaz bir nimet.
Samet K.07/03/2016 21:37:28