Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Pacha Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Pacha Hotel
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 198,00 ₺

Geçmişi 200 yıl öncesine dayanan bir Rum evi olan Pacha Hotel, modern ama otantik yapısıyla sizi tarihin bilinmeyenlerini keşfetmeye davet ediyor. Rahatlık, konfor ve huzuru bulmanın en eğlenceli ve en tatlı yolunda birlikte olmaya ne dersiniz? Otelimiz ayrıcalığında Kapadokya’yı keşfederken aynı zamanda da eşsiz bir tatil geçireceksiniz. 
 Pacha Hotel, doğal güzellikleri, muhteşem tarihi yapısı ve panoramik manzarasıyla eşsiz deneyimler sizleri bekliyor. Restoranda ya da çiçeklerle bezeli avluda yiyeceğiniz muhteşem yemekleri hiç unutamayacaksınız. Ayrıca kahve ve içki servisi ile de keyifli anlar sizleri bekliyor olacak. Kütüphane, bisiklet kiralama, araba kiralama, çamaşırhane gibi hizmetler ve ayrıca oda ve genel hizmetlerin ayrıntılı bilgileri ile erken rezervasyon için bizi arayın.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Buradan iyisinde daha önce bu bölgede kalmadım.  5.0

Ufuk Kantar
Otantik ve çok keyifli bir otel. Detaylara önem veren özgün bir mimarisi var. Kaldığımız odada her türlü konfor ihtiyacı düşünülmüştü. Herhangi bir eksiklik hissetmedik. Ayrıca en güzel yanı temizlikti. Odalarımız olsun otel geneli olsun gayet başarılı temizleniyor. Buradan iyisinde daha önce bu bölgede kalmadım.
Ufuk Kantar07/06/2016 07:01:43

güzel bir deneyimdi  4.0

Burcu P.
Otantik yapıları çok severim ben ama hep gezmek nasip olmuştu bu zamana kadar. Buraya ilk geldiğimizde dikkatimi çekti ve kalmaya karar verdik şansımıza yer de vardı. Bina eski bir Rum eviymiş ve dekorasyonda yapıya uygundu. Çok beğendim ve çok da rahattı. Bizimle çok ilgilendiler, her şey çok güzeldi. Çalışanların hep güler yüzlü bir şekilde işlerini yapması çok iyi bence. O tarihi yapılar sadece otel değil çömlek dükkanı olarak kullanan da vardı. Hasan amca vardı, bize çömlek nasıl yapılır göstermişti. Çok kolay görünüyordu ama elime yüzüme bulaştırdım. Çok eğlendim ama çok zevkliydi.
Burcu P.17/03/2016 11:58:22