Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Pak Otel Düzce  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Pak Otel Düzce
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 111,00 ₺

Düzce şehrinin kalbine beş dakikalık yürüme mesafesinde yer alan Pak Otel Düzce tertemiz, pırıl pırıl ve konforlu odaları ile yaz kış misafirlerini ağırlamayı bekliyor. Otuz dört odalı tesisin bu odalarından dördünün suit, dördünün ise junior suit olduğunu ekleyelim. 
Müşteri memnuniyeti için her detayın incelikle düşünüldüğü Pak otel Düzce yıl boyu en uygun fiyat garantisi sunuyor. İster uzun bir tatil ister hafta sonu kaçışı isterseniz iş seyahati olsun her açıdan ihtiyacınızı karşılayacak bu tesis Düzce seyahatinizde en uygun adreslerden biri. Tek kişilik ya da iki yatak seçeneği de bulunan çift kişilik odalar dışında tesiste üç kişinin konaklamasına imkan veren aile odası seçeneğinin de bulunduğunu hatırlatalım.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Junior Suit Oda  4.0

Dicle Örs
Girişteki mermer görünümlü kareler beni deli etmişti. Takıntılı biri olduğum için girdiğim andan beri kaç kare var diye saymaya başladım. Şuan bile sayısını hatırlamadığım için aklıma geldikçe deliriyorum. Suit odayı duymuştum da junior suit oda verelim dediklerinde resepsiyonist arkadaşın yüzüne anlamsız bir bakışla bakmıştım. Ama oldukça memnun kaldım teşekkür ederim.
Dicle Örs23/03/2016 14:45:11