Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Park Hotel Malatya  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Park Hotel Malatya
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 69,00 ₺

Ayrıcalıklar dünyasına hoş geldiniz. Sizleri bambaşka bir dünyaya çağırıyoruz. Neden Park Hotel Malatya? Çünkü rezervasyon ücreti olmadan indirimli fiyatlarla kaliteli hizmetlerimizden faydalanmaya başlaya bilirisiniz.  Rezervasyonlarınızı online bir şekilde kontrol edip yönetebilirsiniz, sizlerle muhatap olan müşteri hizmetleri kadromuz Türkçenin yanında 41 ayrı dilde hizmet veriyor, tam 8 adet doğrulanmış değerlendirme ile yukarılara taşınan tanınmışlığımız ve güvenilir rezerv bilgileri olmasıdır.
Park Hotel Malatya, havaalanına 35, alışveriş merkezlerine de sadece 2 km mesafededir. Her gün açık büfe kahvaltı keyfi yaşayacağınız otelimizde TV salonumuzda da alkolsüz içki ikram edilmektedir. Odalarda Wi Fi hizmeti, eşya dolabı, internet, banyo ve çok daha fazlası için bize 24 saat ulaşabilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kalın sorun yok.  3.0

Ahmet F
Bu fiyata bu konum gayet başarılı bir otel olmuş açıkçası. Yine de takdir sizlerin ama tatillik için gelmiyoruz sonuçta gecelik kalıp ayrılıyoruz. Sorun yok hem temiz hemde bakımlı ve personel cana yakın ilgili. Tavsiye ederim.
Ahmet F20/06/2016 08:24:57

Çarşının göbeğinde ve uygun fiyat  3.0

Recai B.
Otel yol üzerin de yer alıyor çarşının göbeğin de asla bulamıyacağınız bir şey yok otel konum olarak çok iyi. Yalnız odaları biraz dar ve daha titiz bir şekilde temizlenmeli. Otel de yemek yemeyi tercih etmedim bu yüzden iyimi kötümü bir yorum yapamıyorum. Bir de cadde kalabalık olduğu için park sorunu olabiliyor. Çokta can sıkıcı bulmadım saten her zaman şöförlerin en büyük sorunu bu değil mi?
Recai B.27/03/2016 16:08:50