Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Park Royal Hotel Luxury Adana  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Park Royal Hotel Luxury Adana
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 63,00 ₺

Adana’da krallara layık bir tatil geçirmek isteyenlerin ilk tercihi kuşkusuz Park Royal Luxury Adana. Lüks, ihtişam, konfor ve aynı zamanda samimiyeti de bulabileceğiniz bu çok özel tesisin şehrin hem ticaret hem de eğlencesinin en yoğun olarak yaşandığı bölgenin tam kalbinde yer aldığını söyleyelim. 
Park Royal Hotel Luxury Adana bünyesinde standart olarak tanımlanabilecek oda seçeneği yok. Bunun yanında 69’u lüks, 8’i suit olmak üzere 77 odası bulunan otelde kapalı garaj imkanı da bulunuyor. Adana’daki en konforlu eviniz olan otele havalimanından beş dakikalık bir yolculuktan sonra ulaşabilirsiniz. Mimarisinden, dekorasyonuna kadar farklı bir tarza sahip otelde ayrıca kuru temizleme, hediyelik eşya reyonu, kuaför salonu gibi hizmeti bir bütün alabileceğiniz pek çok nokta bulunduğunu ekleyelim. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Sorunsuz sessiz bir ortamda konaklamak güzeldi.  4.0

Tülay V
Gayet rahat ve şık bir otel. Evimin rahatlığını tabi ki hiç bir yerde bulamam ama burasıda çok aratmadı doğrusu. Temiz odalarında gerekli bütün donanım mevcuttu. Tek sorun sıcak suyu ayarlayamadım. Arkadaşlar gelip onuda hallettiler. Sorunsuz sessiz bir ortamda konaklamak güzeldi.
Tülay V10/06/2016 12:29:37

Kendimi evimde hissettim  4.0

Şakir U.
Şirket adına iş için yolum düştü .Şirketin beni yolladığı otellerden birisi ve hayatım da hiç otelde de kalmamıştım. Hatta nasıl yaparım diye düşünüyordum ama tahmin ettiğim kadar zor olmadı. Otel de beni çok güzel ağırladılar. Sanki evimde kalıyormuş gibi oldu. Yemekleri ve yatağın konforuna diyecek bir şey bulamıyorum.
Şakir U.21/03/2016 19:07:22