Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Pelid Art Otel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Pelid Art Otel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Turlar, turistik rezervasyonlu gruplar, seçkin konuklarınız için eğlenip dinlenebileceğiniz harika bir ortam... Güler yüzlü personel,kaliteli hizmet ile günün 24 saati hizmetinizdeyiz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

4 günlük harika dinlenme  5.0

Zeynep R
Arkadaşlarımızla 4 günlük iş gezisi için Bolu'ya gittik ve işlerimiz bittikten sonra burada konaklama şansı yakaladık. Gelen konuklarına çok ılımlı tavırları ve hizmetinden dolayı çok memnun kaldık bizler. Özellikle çalışan grup her konuda bizlere fazlasıyla yardımcı oldular. Tekrardan iş gezimiz olursa yine kalacağımız yer burası olacaktır.
Zeynep R19/05/2016 09:57:20

Havuz çok iyiydi.  3.0

Cemre Sevda
İş stresinden uzaklaşmak ve stres atmak için gittiğimiz tesise kolayca ulaştık. Aslında ilk girişte biraz şüphelerim vardı ancak içeri girdiğimizde bambaşka bir ortam ile karşılaştık. Eşyaları bıraktığımız gibi hemen kendimizi havuza attık. Havuzda bulunan su kaydırakları çok farklı bir deneyimdi. O kadar çok tatile gitmeme rağmen burada bulunan su aktiviteleri beni gerçekten çok memnun etti. Barda aradığımız içecekleri bulabildik. Hem güneş hem de havuz gerçekten iyiydi. Zaten oldukça tercih edilen bir yer olduğundan deneyimli çalışanlar ihtiyaçlarımıza cevap verebiliyordu. Standart bir konaklama yaşadık ancak havuz keyfi otelin puanını yükseltiyor. Şehir merkezlerine yakın olduğundan kaçamak yapmak için harika bir yer. Sizde bir hafta sonu mutlaka denemelisiniz.
Cemre Sevda12/01/2016 23:30:22