Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Philadelphia Hotel  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

Philadelphia Hotel
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 55,00 ₺

Sade tarzı ile marjinalliği ön plana çıkaran Philadelphia Hotel, Alaşehir ilçesinde bulunmaktadır. Kent merkezine yaklaşık olarak 200 metre mesafede bulunan Philadelphia Hotel ücretsiz Wİ-Fİ erişimi sunmaktadır. Kusursuz platforma ev sahipliği yapan Philadelphia Hotel’in tüm odalarında TV, buzdolabı, uydu ve özel banyo bulunmaktadır. Açık büfe kahvaltı aracılığı ile sabahlarınızı renklendiren Philadelphia Hotel şehrin tüm güzelliğini siz değerli müşterilerinin ayakları altına sererek huzur kavramının ön plan çıkmasına kaynaklık etmektedir.

 Şehir merkezinde bulunan en yakın otobüs durağına yaklaşık olarak 350 metre mesafede bulunan Philadelphia Hotel İzmir Adnan Menderes Havaalanına ise 150 KM uzaklıkta bulunmaktadır. Uygun fiyat aralığı ile müşterisini karşılayan Philadelphia Hotel otopark, 24 saat açık ön büro ve internet hizmeti vermektedir. Dilerseniz emanet kasa hizmetinden de faydalanabilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kusursuzluğun adı ucuzluktan değil kaliteden geçer.   3.0

Akın Günel
Otel kendi çağında gayet sakin ve kullanışlı. Çok gürültü olmayışı rahat dinlenmenize yardımcı oluyor. Kahvaltısıyla, hizmetiyle tatil yapmak için tercih edilebilir. Kusursuzluğun adı ucuzluktan değil kaliteden geçer.Philadelphia Hotel de gücü yettiği kadar kaliteye önem veriyor.
Akın Günel22/03/2016 18:06:53